Campaign Cloud

منتشرشده: 20 جون 2012 در Uncategorized

Campaign Cloud نرم افزار انتخاباتی استانداردی است که توسط Microsoft پشتیبانی می شود و بیشتر با حدف ایجاد روش هایی برای تامین هزینه های انتخاباتی ارائه شده است. با اینحال امکانات بیشمار آن در نسخه های پولی این امکان را به یک کمپین می دهد که کل ساختار کمپین را مانند پروژه یک جا مدیریت کند.

نسخه مقدماتی آن البته مجانی است اما برای نسخه های بعدی باید ماهیانه چند صدلاری هزینه کنید تا یک مدل جامع کمپینی برای هر نوع انتخاباتی – مجلس، ریاست جمهوری و … – داشته باشید.

نسخه مقدماتی و مجانی آن را من دانلود کردم و کمی باهاش ور رفتم تا ببینم چه خبره. از نظر برنامه ریزی به نظرم نسخه خیلی خوبیه. من یک تاریخ همینجوری برای برگزاری یک انتخابات در June 2013، خرداد 1392 را داده ام و حالا می توانم با محیطی که به من می دهد یک برنامه ریزی کمپینی انجام دهم. (منوی نمونه را به عنوان عکس 1 در زیر همین پست می آورم).

با این نرم افزار شما می توانید تمام نتایج نظرسنجی هایی را که ستادتان انجام می دهد یک جا ببینید، لیستی از افراد داوطلب و کارهایی که می کنند داشته باشید، فعالیت های تبلیغاتی خود را در شبکه های اجتماعی مانند Facebook مدیریت کنید. یک لیست ای میل منظم دارید که آخرین اخبار مرتبط با کاندیدای شما را ارسال می کند، ابزارهای ویژه تبلیغات دارید و البته نحوه تامین مالی یک کمپین را به طرق مختلف مانند تلفن، تماس رو در رو، دریافت پول از اهداکنندگان مالی و یک عالمه چیز دیگر مدیریت خواهید کرد.

فکر می کنم برای کسانی که خارج از آمریکا کمپین انتخاباتی دارند، غیر از قسمت تامین هزینه های مالی، بقیه قسمت های این نرم افزار امکان فوق العاده ای را فراهم می کند. حیف که سال دیگر ایران نیستم وگرنه باید از همین روزها دیگه شروع می کردیم و برای شروع Campaign Cloud کمک فوق العاده ای بود:)))

به ساعت شمار صفحه اصلی دقت کنید. برای انتخابات فرضی که من ساختم 359 روز و 1 ساعت و 23 دقیقه و 19 ثانیه وقت داریم. بجنبید بچه ها که داره دیر می شه.

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s