خاطرات روزانه، 20 خرداد 1388: راه پیمایی انقلاب تا آزادی

منتشرشده: 9 جون 2012 در Uncategorized

4 شنبه 88.03.20

صبح زود رفتم ستاد به آفرین. مسعود باستانی آمد. در مورد […] صحبت کردیم. […]

با یک سری از بچه های مناطق در مورد طرح تلفن به شهر ری که توسط مجید زمانی تهیه شده بود جلسه داشتم.

کمپین تلفنی هم ایرانی یک ستاد، کمپینی است که برای تماس با مردم در یک دوره های زمانی خاص در هفته آخر انتخابات تدارک دیده شد و قسمت آخر آن فردا برای مردم شهرری برگزار می شود.

دانلود طرح کمپین تلفنی هر ایرانی یک ستاد

در مورد طرح و محتوای آنچه که باید فردا در تماس تلفنی به مردم بگویند با هم صحبت کردیم. در این متن بچه ها باید دلایل اهمیت رای دادن به مهندس موسوی و ایرادهای احمدی نژاد را برای مخاطبان بیان کنند:

دانلود متن گفت و گوی تلفنی داوطلبان-شهرری

به ایمان زنگ زدم برای راه پیمایی بعد از ظهر. در خیابان انقلاب قرار گذاشتیم. ایمان طلوع هم آمده بود و برخلاف انتظار من، جمعیت هم زیاد بودند. راستش به دلیل بازی امروز تیم ملی فکر نمی کردم خیلی استقبال شود، اما انقلاب به سمت آزادی یک طرفه است. حق با داود سلیمانی و خانجانی بود که می گفتند مردم از کف خیابان می آیند راه پیمایی. دیشب در ستاد ائتلاف تنها سمیه توحیدلو 100% اعتقاد داشت که از این برنامه استقبال می شود.

با بچه ها در میدان آزادی نشستیم. شهاب را هم دیدم. ملت هم شعار می دادند.

محمدحسین نعیمی پور تماس گرفت. برای قسمتی از هزینه تبلیغات روستایی، ستاد قرار بود از طریق […] پرداخت کند. او هم این کار را منوط به تایید من کرده بود. قرار شد فردا برویم پیش […].

برگشتم ستاد. با پیمان رفتیم به سمت ستاد قیطریه. از مسیر تجریش رد شدیم. خیلی هم شلوغ بود. سی دی های تولدیدی ستاد را بین مردم پخش کردیم.

با ریحانه رفتیم دیدن دکتر بدیعی. یک سری طرح داشت و به ما پیشنهاد کرد. اما اساسن که دیر شده است، مگر آنکه برای دور دوم استفاده کنیم. هرچند من خیلی هم از طرح های او خوشم نیامد.

به […] زنگ زدم و گفتم که بیاید چندتایی از سی دی های ما را ستاد بگیرد. سی دی آهنگ های رپ که با عنوان «امید و اعتراض» منتشر کردیم و ترک اول آن، آهنگی بود به نام «می بریم ما».سی دی آهنگ هایی که برای پخش در ماشین طرفداران موسوی تهیه کردیم و بخشی از شعرهای هیلا صدیقی و یکی ، دو تا هم از همتی بود. همینطور موزیک ویدئوی «صد واقعه چون دوم خرداد بسازیم» که شعرش از هیلا بود و ایمان آن را خواند. آخری هم شعر خودش تحت عنوان موج سبز که موزیک ویدئوی آن هم ساخته شد.

نشسته از راست: احسان جعفری، آروند دشت آرای، ایمان ارجمندی و آرش غفوری
ایستاده از راست: پیمان خماند و علی همدانی

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s