خاطرات روزانه، 15 خرداد 1388: آمادگی برای روز 18 خرداد و زنجیره انسانی

منتشرشده: 4 جون 2012 در Uncategorized

جمعه 88.03.15

صیح شهاب تماس گرفت و گفت که آهنگ ها هنوز آماده نشده است و طالبی به خاطر دیرکرد آهنگ ها گلایه دارد. گفتم که شهاب جان، من که آهنگ ها را در جیبم ندارم؛ یک روز وقت بدهد برایش آماده می کنم. به خودش هم زنگ زدم و گفتم که تا بعد از ظهر می رسانم. به کوروش زنگ زدم؛ قرار شد 12 ظهر بروم نزد او که رفتم. یک سری آهنگ هیجانی برایم انتخاب کرد. چند تایی هم راجع به ایران و برای دو، سه بازی جام جهانی.

به کمیجانی اراک زنگ زدم برای طرح تلفن ها. در مورد روستاها پرسیدم که گفت وضعیت ما در روستاها خیلی خوب نیست، توانسته بودند امروز به چند تایی روستا سر بزنند. احمدی نژاد بعد از مناظره رای بیشتری در این قسمت ها پیدا کرده است. می گویند مقتدر و شجاع است. می گویند تا حالا آیا کسی توانسته بود به پسران رفسنجانی چیزی بگوید؟ راست می گوید.

رفتم نزد خانجانی برای پیگیری پوسترها. در مورد برنامه 17 خرداد و کنسل شدن نهایی آن هم گفن. گفتم که حالا که این برنامه کنسل شده است، ستاد تهران می تواند برای هفته آینده در روز دوشنبه 25 خرداد برنامه ریزی کند. ما هم کاملن در خدمت ستاد تهران خواهیم بود. گفت که ممکن است دور اول برنده شویم. پاسخ دادم که اگر برنده شدیم که جشن پیروزی است، اگر هم به دور دوم رفتیم حالا دیگر می توانیم 100 هزار نفر را در آزادی پر کنیم. مخالفتی نکرد. در هر صورت ما نامه درخواست استادیوم برای روز دوشنبه 25 خرداد را تا چهارشنبه می فرستیم. متنش را نوشته ام و باید شهاب امضا کند.

خانجانی کمی در مورد عماد بهاور و نقش او در ستاد 88 هم از من پرسید. قبلن هم پرسیده بود. توضیح دادم که عماد عضو شورای سیاست گذاری ماست، اما بیشتر با بچه های موج سوم کار می کند. روی میز خانجانی یک سری از کارت های «همت عالی» که برای جمع آوری پول تهیه کرده بودیم را هم دیدم. در مورد این کارت ها هم از من پرسید و انتقاد کرد که اینها را چاپ کرده ایم. گفتم که آقای مهندس بالاخره باید هزینه های انتخاباتی مان از جایی تامین شود دیگر. یک راهش هم این است.

بعد از ظهر رفتم ستاد به آفرین، جلسه هیات اجرایی ستاد 88 را داشتیم. من توضیحی از برنامه 17 خرداد و فرایند لغو آن را دادم. حجت هم در مورد هماهنگی با ستادهای تهران برای روز برنامه توضیحاتی داد. قرار شد رضا شریفی یک جلسه در ستاد کوشک با بچه های تهران داشته باشد. همینطور فایل هایی هم تهیه کنیم که دستورالعمل مواجه با مردم و همچنین نحوه ارتباط شرکت کنندگان باشد، از قبیل اینکه خانم ها و آقایان دست های همدیگر را نگیرند و از این جور مسائل.

برای این طرح، امین فلاح کلی زحمت کشید

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s