خاطرات روزانه، 14 خرداد 1388: کنسل شدن برنامه ستاد تهران برای روز 17 خرداد

منتشرشده: 4 جون 2012 در Uncategorized

5 شنبه 88.03.14

ساعت 10 جلسه با تاج زاده بود در ستاد قیطریه. خواب ماندم. ساعت 12 ظهر به آخر جلسه رسیدم. با محمدرضا جلایی پور راجع به […]  صحبت کردم.

ریحانه گفت که امروز با خسروجردی قرار دارد برای تعیین تکلیف نهایی. از او خواهش کردم که به تنهایی برود. من وقت نمی کنم. رفت و گویا مثبت نبود. خسروجردی حرفی نمی زد. بیچاره خیلی هم دلش می خواست که ما کمکش کنیم؛ اما مسئولان پردیس سینمایی ملت مخالفت می کردند. مهرداد شیخانی اما کلی طرح داد به ما برای اینکه آرم ستاد را روی آن بگذاریم. قبلاً خیلی با ما خوب نبود. در هر صورت قرار شد که همکاری مشترک نداشته باشیم. فقط دو تابلو از خانم رهنورد و مهندس موسوی آنجا داشته باشیم و بفروشیم. تابلوی خانم رهنورد به مبلغ 3 میلیون تومان و تابلوی مهندس هم 5 میلیون.

رفتم ستاد برای کارهای جاری. کلیپ تیم ملی آماده شده است و برای بازی با کره باید پخش شود. آهنگ آن را هم در سی-دی ها می گذاریم. با کوروش هم صحبت کردم اگر بتواند در کانال های ماهواره ای پخش کنیم.

جلسه هیات اجرایی داشتیم. برای برنامه 18 خرداد و تصمیم گیری کردیم از لحاظ محتوا و شکل. حجت یک گزارش از تهران داد و همینطور سعید گزارش شهرستان ها را ارائه کرد. سعید به تمام استان ها نامه زده است که برای مرکز استان و شهرستان های مهم یک مسیر اعلام کنند. باید 88 کلیومتر مسیر اعلام کنیم که محدوده برگزاری طرح زنجیره انسانی در روز 18 خزداد خواهد بود.

زنگ زدم به علی شیخ و طرح روز زنجیره انسانی را به او دادم که بنر سایت آن را بزند. در مورد ستادهای همکار هم گفتم فعلن اسم 88 و موج سوم باشد، تا ببینم بعد باید کدام گروه ها را اضافه کنیم.

مجید زمانی تماس گرفت. فردا می رود اراک و اصفهان. می خواست با رئیس ستادها هماهنگ کنم که دیداری با آنها داشته باشد. به سعید زنگ زدم، قرار شد هماهنگ کند. با سعید در مورد برنامه امروز روستاها هم صحبت کردم. گفت که در مقایسی خیلی محدود انجام شده است. در طول هفته هم به صورت محدود انجام می دهیم. خیلی حیف شد که نتوانستیم طرح را به صورت کامل به دلیل عدم وجود منابع مالی اجرا کنیم.

احسان ملکی تماس گرفت. می خواست از فرایند تدوین برنامه رپرها فیلم برداری کند. قرار شد با امین آزاد هماهنگ کند.

شب هم رفتم ستاد قیطریه. با امین زاده در مورد طرح روستاها و با سمیه توحیدلو در مورد برنامه 18 خرداد صحبت کردم. جواد امام آمده بود برای جلسه برنامه 17 خرداد که توسط ستاد تهران پیشنهاد شده بود. در ستاد ائتلاف، تقریبن قریب به اتفاق مخالف بودند. اعلام مخالفت ما باعث ناراحتی امام هم شد و گفت که این جمع (منظورش ستاد ائتلاف اصلاح طلبان در قیطریه بود) تصمیم گرفته است تا برنامه استادیوم آزادی برگزار نشود. با وجود دلگیری او، حرف بچه های ما درست است. در این زمان کوتاه امکان کار وجود ندارد. اگر می توانستیم استادیومی در جنوب شهر داشته باشیم خیلی در این شرایط بیشتر کمک می کرد، ضمن اینکه ما هم در ستاد 88، تمام هم و غم ما برنامه 18 خرداد است.

بعد از جلسه رفتم نزد خانجانی برای اینکه یک سری طرح هایمان را بدهم چاپ کند. میدان ولی عصر خیلی شلوغ بود. یک طرف احمدی نژادیون و طرف دیگر یاران میرحسین حضور داشتند. هر دو طرف علیه هم شعار می دادند. نیروی انتظامی هم وسط بود. اما درگیری ندیدم.

سعید تماس گرفت، گفت که جواد امام از ستاد 88 خیلی ناراحت است. فکر می کرد ما حداقل از طرح ستاد تهران برای برگزاری برنامه استادیوم حمایت می کنیم. جواد امام در روزهای اول و مخصوصن برای برنامه کنگره تشکیلاتی ستاد 88 خیلی به ما کمک کرده بود و اصلن چک برنامه را او صادر کرد. به سعید گفتم با شهاب صحبت کنیم که اگر جواد امام و ستاد تهران کمک بخواهند ما هر کاری می خواهند انجام دهیم، هرچند هم که شانس موفقیت برنامه کم باشد.

یکی از جلسات روزانه در ستاد به آفرین

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s