خاطرات روزانه، 7 خرداد 1388: دیدار با رپرها و آهنگ می بریم ما

منتشرشده: 27 مِی 2012 در Uncategorized

5 شنبه 88.03.07

صبح رفتم ستاد. با بچه ها جلسه هیات اجرایی داشتیم. قرار شد بیانیه ای در حمایت از عماد منتشر کنیم. رضا شریفی نوشت و روی سایت گذاشتم. شنبه بعد از ظهر هم احتمالن می رویم خانه شان. قرار شد با بچه های موج هم هماهنگ کنیم.

کمی کارهای عادی را انجام دادم. خانمی به نام عیوضی آمده بود و متن ترانه ای به نام «قلم سبز» را آورده بود. ترانه اش را خواندم. خوب بود. می گفت که حاضر است این ترانه را به ستاد بفروشد. گفتم که ما پولی نداریم به کسی بدهیم. تازه باید ترانه را هم ببینم که وقت می کنیم آهنگ روش بسازیم و یک نفر هم بخواند یا نه. البته یکی از بچه ها است به نام ایمان. احتمالن باید با او هماهنگ کنم. دو، سه تایی از آهنگ های هیلا را قرار شده است بخواند. صدایش هم خوب است. قرار شد فکر کند و خبرش را به من بدهد.

بعد از ظهر با شهاب و امیر سیدین رفتیم ستاد ائتلاف. امین زاده گزارش کار می خواست. ارائه دادم. در مورد طرح ای-میل ها، تلفن، تبلیغات میدانی، برنامه روستاها و 18 خرداد بحث کردیم. تاکیدمان در مورد برنامه روستاها را با امین زاده هم در میان گذاشتیم.

بعد از جلسه با علی همدانی قرار داشتم برای آلبوم رپرها. رفتم استودیو. شایا را دیدم که قبلاً هم با احسان در برنامه موج دیده بودمشان. یکی از بچه ها هم به نام امیر از آمریکا آمده بود. بچه های پر شور و هیجان بودند و فعال. خیلی هم پاک و خالص کار می کردند. قسمتی از آهنگی را که آماده کردند تمرین می کردند. اسمش هم قرار شد «می بریم ما» باشد. برای شنبه صبح آماده می شود.

دوباره برگشتم ستاد. بچه ها آمده بودند و جلسه داشتیم. سارا مهدوی آمده بود و می خواست من را ببیند که دیر رسیدم. رفته بود. تماس گرفتم و معذرت خواهی کردم.

قرار شد با وحید شعبانیان هم برای برنامه دوچرخه سواری شان صحبت کنم که کردم. امشب سراب بودند. فردا هم می روند اردبیل. با بچه های سراب و اردبیل هماهنگ کردیم برای استقبال از آنها.

ریحانه و مهرک را در ستاد دیدم و با هم روی طرح های گرافیکی صحبت کردیم.

احمدی نژاد دوباره مدعی شده است که خاتمی در دیدار با شیراک تحقیر شده بود و شیراک از پله ها هم پایین نیامد. فایل کلیپ «امین آزاد» را در رد این گفته روی سایت گذاشتم. بهروز هم عکس هایی روی سایت گذاشته بود.

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s