خاطرات روزانه، 3 خرداد 88: ارائه گزارش به امین زاده

منتشرشده: 22 مِی 2012 در Uncategorized

1 شنبه 88.03.03

برنامه دوم خرداد خیلی خسته ام کرده بود. آخر شب هم دوباره رفته بودم ستاد تا دیروقت. همانجا خوابیدم و صبح هم برنامه ای را که باید به امین زاده برای گزارش کار ستاد 88 می دادم آماده کردم. ساعت 11 هم با سعید نورمحمدی رفتیم ستاد قیطریه نزد امین زاده. گزارش کار را داریم؛ کمی هم گلایه کردیم از وضعیت نابسامان تبلیغات، عدم وجود اقلام تبلیغاتی و ناهماهنگی هایی که با ستاد میرحسین وجود دارد. استان ها از ما پوستر می خواهند و ما پول نداریم که پوستر بزنیم و به آنها بدهیم. امین زاده قول 150 هزار پوستر را فعلن داد که سعید قرار شد بگیرد.

شهاب تماس گرفت برای کنفرانس مطبوعاتی امروز که با منوچهری داشتند. می خواست من هم حضور داشته باشم و در مورد طرح توضیح بدهم. معذرت خواهی کردم و گفتم بی خوابی کلافه ام کرده است. اگر اجازه بدهد ترجیج می دهم یکی دو ساعتی بخوابم. بعد از ظهر هم دوباره باید بروم ستاد با بچه ها قرار داشتم. شهاب قبول کرد، در عین حال از شهاب خواستم راجع به برنامه 18 خرداد خبر بدهد که ستاد 88 برنامه دارد.

رفتم خانه و یک ساعتی خوابیدم. بعد هم رفتم ستاد. دختران 88 آمده بودند. راجع به طرح هایی که دارند صحبت کردند. ریحانه طارمی از دفتر تبلیغات مسئول مستقیم ارتباط با آنها شد. ریحانه را مهرک معرفی کرده بود و خیلی این روزها کمک کار ماست. خوش ذوق است و تعهد کاری دارد. خواهر مینوی کمی از دختران فیروزه ای و کارهایی که می کنند گفت. با هم مشکل دارند.

خانم رمضانی آمد ستاد. راجع به شرکت و مشکلاتی که دارند صحبت کرد. استعفا داده بود و من از او خواسته بودم بیاید ستاد با من صحبت کند. خواستم از او که دوباره برگردد و کار کند. من هم بعد از انتخابات سرم خلوت تر خواهد شد.

بچه های مناطق پشت سر هم می آیند و درخواست اقلام دارند؛ اما نداریم. مشکل ما الان یکی، دو تا نیست. شهاب می گفت کارشناسان تبلیغات ستاد میرحسین موسوی اعتقاد دارند که کار تبلیغی را باید از 10 خرداد شروع کنند. اینها کمی کم دارند فکر می کنم. چه بگویم والا.

غروب شهاب آمد ستاد. سعید زنگ زد و گفت که سایت «قلم» خبرهای برنامه های استانی 88 را در دوم خرداد پوشش داده است؛ اما آنرا به عنوان برنامه های ستاد میرحسین نامیده و اسمی از 88 نیاورده است. شهاب هم شاکی بود. امروز در جلسه مطبوعاتی شهاب و منوچهری، معاون سیاسی ستاد، خبرنگاران از اختلاف ستاد 88 با ستاد مرکزی میرحسین پرسیده بودند که شهاب البته تکذیب کرد. هرچند این امر واقعن وجود دارد. خداخدا می کنم انتخابات تمام شود به کارهای عقب مانده ام و پروژه دانشگاهی ام برسم.

با امین در مورد کلیپ ها صحبت کردم. اولویت اول ما برنامه دوم خرداد است. هرچند سه، چهار تا کلیپ دیگر تا دو روز آينده آماده خواهند شد. بهاره و احسان روی آنها کار می کنند.

ضرغامی از دفتر سیاسی زنگ زد برای هماهنگی با معلمان در طرح وحدت سبز که فردا روز اول است. خواست که ساعت 8:30 بروم آنجا. رفتم. جلسه بی خاصیتی بود. آنها اصلاً در جریان نبودند. من پیشنهاد دادم ستاد 88 برنامه های خودش را بر این مبنا ارائه دهد. منوچهری قبول کرد. اما گفتم ما در صورتی کار را شروع می کنیم که اقلام تبلیغاتی را که قولش را داده اند تا فردا آماده شود. پوسترها و سی دی ها اولویت اول ماست. دکتر منوچهری قولش را داده است. اما من چشمم آب نمی خورد.

برگشتم ستاد. هیلا صدیقی امده بود برای کلیپ جلسه شاعران معاصر و فایل های بلوتوثی آن کمی صحبت کردیم. باید فایل های یک دقیقه ای بلوتوثی بسازیم. با امین در این مورد صحبت کردم.

آخر شب هم بابک آمد. کمی صحبت کردیم. انتقاد کردم از پوستر کارگزاران با عکس هاشمی. قبول نداشت. می گفت هاشمی رای دارد، از انتخابات خبرگان مثال آورد که رای هاشمی اول بود. توضیح دادم اما با مصباح 700 هزار رای فاصله داشت.

طرح از ساجده کرمی

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s