خاطرات روزانه، 1 خرداد 88: آخرین تلاش ها برای برگزاری برنامه 2 خرداد

منتشرشده: 22 مِی 2012 در Uncategorized

جمعه 88.03.01

با شهاب رفتیم ستاد ائتلاف در قیطریه. محمدرضا جلایی پور در مورد سی دی ها پرسید که گفتم جداگانه سفارش دادیم. منطقی نبود این همه بچه ها کلیپ تهیه کرده اند و فقط با آرم ستاد موسوی ارائه شود.

حسین گوهری در مورد یک ایراد کوچک از کلیپ موسوی – خاتمی گفت که موسوی لاری خواسته است آن را بر طرف کنیم. گفتم هر طور که خودش صلاح می داند مطابق نظر موسوی لاری عمل کند. حسین مسئول کارهای فیلم و تدوین موج سوم خیلی بچه با استعدادی است.

علی همدانی تماس گرفت و خواست برای روز دوشنبه قرار بگذاریم برای اینکه برویم به دیدن ضبط آهنگ رپرها. در جام جم قرار گذاشتیم.

دکتر تاجیک تماس گرفت و خواست برای فردا صبح بروم دفترش. درخواست کردم که اگر موافقت کند برای بعد از برنامه دوم خرداد باشد. پذیرفت.

از […] پیگیر چاپ پوسترها شدم. گفت که تا شنبه صبح آماده است. توضیح دادم که برای شنبه بعد از ظهر می خواهم. قول داد صبح روز 2 خرداد آماده باشد. در مورد هزینه اش هم پرسید و گفتم که نگران نباشد، می تواند از دکتر تاجیک بگیرد. با اکراه قبول کرد.

در مورد سی دی ها هم به […] زنگ زدم. گفت که تا 5 هزار تا می تواند برای روز 2 خرداد آماده کند. گفتم که بعد از ظهر هم می تواند فاکتورش را به ستاد بدهد و پولش را از آنها بگیرد. خدا کند تا قبل از دادن سی دی ها، با دکتر منوچهری صحبت نکند و دبه در نیاورد.

برگشتم ستاد و پیگیر کارهایی که باید در جلسه سالگرد دوم خرداد بکنیم شدم. قرار شد بیرون استادیوم 12 هزار نفری آزادی، یک غرقه برای خودمان بزنیم و محصولات ستاد 88 را بفروشیم. ویدئو پروژکتور هم می بریم که سی دی ها را نمایش دهیم

کیومرث پوراحمد، طناز طباطبایی، مراسم سالگرد دوم خرداد در سال 1388 – عکس از علی شیخ

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s