خاطرات روزانه، 29 اردیبهشت 88: گلایه سجادسالک از ناهماهنگی های برنامه 2 خرداد

منتشرشده: 19 مِی 2012 در Uncategorized

 شنبه 88.02.29

صبح رفتم ستاد. علی شیخ آمد. پیشنهاد داد که طرح ها را پلات بزنند و نظر مردم را راجع به آنها بگیرند و اصلاحش کنند. گفتم که علی جان خبر داری یک ماه دیگه انتخابات است؟ حالا تو می خوای پلات بزنی. وقت نداریم برادر.

ساجده کرمی مسئول کارهای گرافیکی ستاد دختران جوان 88، طرح های خیلی خوبی زده بود برای تی-شرت. استعداد خوبی دارد و با ذوق است. فایل اصلی طرح هایش را آورد.

سعید رئوفی تماس گرفت برای مصاحبه با خانم بهشتی. گفت که اصفهان است. به آزاده گفتم. قرار شد هماهنگ کند. سعید قول هم داد که پوسترهای ما را هم امروز بفرستد.

صبح سعید نورمحمدی جلسه جوانان با دکتر تاجیک را رفته بود. می گفت که از ستاد مرکزی شاکی است. از آنها بریده است و خودش جداگانه کار می کند. ستاد ما را هم به خوبی می شناخت. قرار شد فردا صبح ساعت 7 یک قرار بگذارد که من هم به دیدنش بروم.

علی همدانی ای-میل زد و برنامه سه شنبه با رپرها را به چهارشنبه موکول کرد.

ستاد میرحیسن برنامه ای گذاشته بودند و از ما -جوانان- هم دعوت کردند. به مصطفی طلوعی زنگ زدم که می رود یا نه. او شک داشت، می گفت کلی گویی می کنند و فقط وقت تلف کردن بلد هستند. آخرش هم گفت که خیلی کار دارد و اگر من از 88 نرویم او هم نمی رود. من هم گفتم که حسابی کار دارم و نمی توانم بروم.

بچه های مناطق غرب پیگیر کلیپ ها بودند که برایشان فرستادم.

سجاد سالک تماس گرفت. از ناهماهنگی های برنامه دوم خرداد خیلی گلایه داشت. سمیه توحیدلو از سجاد سالک خواسته بود تا مسئول اطلاع رسانی برنامه دوم خرداد باشد. قبلن مثل اینکه به بهروز شجاعی هم گفته بود. اما در نهایت امین زاده برنامه را به خانم مفیدی محول کرد. سجاد هم خیلی شاکی بود. سمیه امروز به سجاد زنگ زد که وزارت کشور با برنامه دوم خرداد مخالفت کرده است و از سجاد خواست تا یک مصاحبه با جواد امام داشته باشد. سجاد هم جواب داده بود که مسئول کار اطلاع رسانی خانم مفیدی است. او باید مصاحبه کند. سمیه هم می گوید که آنها کار نمی کنند، تو که اهل کار هستی مصاحبه کن که سجاد هم قبول نمی کند. به سجاد گفتم که در هر صورت برنامه اگر خوب انجام شود، آبروی همه ماست. اما در کل بهش حق می دهم.

به کلانتری زنگ زدم برای برنامه نظرسنجی. صحبت کردیم و قرار شد ساعت 6 برویم پیش شریف زادگان. رفتیم، قبل از آن با هم کمی صحبت کردیم. کلاً از ماجرای نظرسنجی و اینجور مسائل پرت است. فقط چیزی راجع به نظرسنجی شنیده، اما کار نکرده است. تاکید داشت که کار در روستاها انجام شود؛ گفتم که ما برای روستاها طرح جداگانه داریم، به ستاد هم برنامه اولیه را داده ایم. در ضمن نظرسنجی ما اگر انجام شود با استفاده از اعضای ستاد در سطح ملی است. جلسه شریف زادگان هم مثل سر تا پای ستاد بی برنامه بود و شلوغ. تا ساعت 6:30 بودم و بعد با سعیدین رفتیم جلسه منطقه 7. جلسه خیلی خوب بود. حمیدرضا جلایی پور، الهه کولایی و نجفقلی حبیبی صحبت کردند. قرار بود دستگاه بلوتوث بیاورند که فایل هایی را که تهیه کردیم از فیلم و کلیپ برای بچه ها بفرستند. اما سر وقت نیامد.

با نازنین خسروانی هم صحبت کردم که کارهای سایت ستاد را انجام دهد. قبول کرد. خیلی خوب می شود.

دو طرح تی شرت از ساجده کرمی

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s