خاطرات روزانه، 27 اردیبهشت 88: دیدار با معاون سیاسی ستاد موسوی

منتشرشده: 18 مِی 2012 در Uncategorized

1 شنبه 88.02.27

از صبح رفتم ستاد برای کارهای تدوین و کلیپ ها. پیمان، احسان و بهاره مشغول بودند.

بچه های سحر88 زنگ زدند برای برنامه ای در مورد فضای مجازی. گفتند طلوعی از موج سوم و بهروز شجاعی از یاری هم هستند. نمی دانم چه طرحی دارند. اما فضای مجازی که کار خودش را می کند. دیگر هماهنگی جدا نمی خواهد. با مصطفی صحبت کردم. گفت که نمی رود. کار دارد. من هم نمی روم.

سری به سهیل زدم برای کلیپ ترانه «شکست سکوت» گفت که حاضر است کار کند. آهنگ را به او دادم.

ساعت 7 دفتر منوچهری، معاون سیاسی ستاد جلسه داشتیم. با سجاد سالک و شهاب رفتیم. پیشنهادی برای جشنواره های استانی داشتند و می خواستند نظرات مختلف را بگیرند. دیدگاه هایمان را گفتیم. در مورد اسم این طرح هم گفتند که «امید سبز» است، من «تغییر سازنده و نجات ایران» را پیشنهاد دادم؛ اما دکتر منوچهری گفت که اسم نهایی شده است. ما برنامه هایمان را به صورت خلاصه گفتیم که شامل روزهای تعطیل مراسم 14و15 خرداد و همینطور ایام فاطمیه هم هست. مخالفتی نداشتند؛ اما برنامه آنها برگزاری جشنواره هر روز در دو استان و همینطور با در نظر گرفتن قشرهای خاص است. من تا اواسط جلسه بودم و بعد هم رفتم تا به قرارم با علی همدانی برسم. شهاب و سجاد بودند تا آخر.

علی را دیدم. در مورد موزیک ویدئوی آهنگی که ساسی مانکن برای کروبی خوانده است گفت و اینکه موزیک ویدئوی آنرا بروبکس ساخته و خیلی هم خوب شده است. کروبی با همه شان دست می دهد و برایش هم گل پرتاب می کنند. فرم کلیپ هم شبیه نیناش ناش است. به شهاب زنگ زدم که خبر را در سایت کار کنیم. به خبر رد صلاحیت کروبی ایراد داشت و می گفت که ما نباید وارد بازی رقابت با کروبی بشویم. در این مورد هم موافق انتشار خبر نبود.

کروبی رای هدف خود را از ناراضیان انتخاب کرده است؛ اما موفق نمی شود. شعارهای او کاریکاتوری از شعارهای 4 سال پیش معین است، حتی در استفاده از تینیجرها و ایجاد فضای شاد و گل و بلبل؛ اما برای این کار او باید اعتبار منبعی متناسب ایجاد می کرد. رای 4 سال پیش کروبی، رای 50 هزار تومانی، به دلیل همین شعار تازه او بود. در حالیکه این رای الان به نظر می رسد در سبد احمدی نژاد باشد، احمدی نژاد پولش نقد است و بذل و بخشش او هم نقد. کسی که سال 84 به کروبی رای داده بود الآن احمدی نژاد را ول نمی کند به کروبی بچسبد که وعده نسیه می دهد. طرح مطالبات و آنچیزی که بچه های ادوار از کروبی می خواهند هم شوخی است. تاکید بر آنها در اوج کار ستادی و تشکیلاتی سال 88 که جبهه مشارکت هر روز در تمام ایران برنامه داشت، 4 تا 5 میلیون برای ما رای آورد. ضمن آنکه این رای هم به واسطه تشکیلات به سبد موسوی می رود.

با علی راجع به کلیپ آهنگ رپی که یک سری از بچه ها قرار است بخوانند هم صحبت کردیم. قرار شد سر ضبط، من هم بروم و متن آهنگ را هم قبلش ببینم.

شب برگشتم ستاد و با بچه ها برای کارهای کلیپ و تدوین مشورت کردم. با محسن عموزاده هم در مورد طرح سینما 20 صحبت کردم. قرار شد برایم پیگیری کند.

شب، بهاره مرتضوی و محسن عموزاده را رساندم. بهاره یک مدت با تیم آخوندی و ستاد نسیم هم کار کرده بود؛ اما می گفت که آنجا چندان برایش رضایت بخش بود. الآن اما راضی است. از خودش هم کمی گفت که قبلاً کار مدلینگ می کرده است.

شب حمید متقی زنگ زد؛ گفت که قاضی مرتضوی روزنامه «یاس نو» را دوباره توقیف کرده است.

فاطمه عرب سرخی، عضو هیات موسس، شورای مرکزی و هیات اجرایی ستاد 88

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s