خاطرات روزانه، 25 اردیبهشت 88: تعیین محل مراسم سالگرد دوم خرداد

منتشرشده: 15 مِی 2012 در Uncategorized

جمعه 88.02.25

صبح جلسه دفتر تبلیغات داشتم. در مورد برنامه دوم خرداد صحبت کردیم و اینکه هنوز مجوز مکان برگزاری را به ستاد نداده اند. پیشنهاد شد در جلسه امشب اصلاح طلبان من در مورد اجرای برنامه در میدان آزادی و به صورت اعتراضی پیشنهاد بدهم تا اگر تیم احمدی نژاد مصر بر ندادن مجوز باشد برنامه را آنجا برگزار کنیم. در مورد جلسه مشترک اطلاع رسانی، صیانت از آرا ونظرسنجی با مناطق هم صحبت شد که انجام شود. برای برنامه شب شهادت حضورت زهرا هم صحبت کردیم. خاتمی روز شهادت همیشه به موزه قرآن می رود. با مسجدجامعی صحبت کنیم و برنامه را ما انجام دهیم. برای شب شهادت هم یک هیات راه بیندازیم برای یکی از مسجدهای شهرک غرب یا کانون توحید. اگر هم بتوانیم از الهی قمشه ای برای سخنرانی دعوت کنیم.. حامد طبیبی و عطا تهرانچی مسئول پیگیری کار شدند. خبرنامه روز 14 و 15 خرداد در حرم مطهر را هم حمید متقی پیگری می کند. قبلن بحثش را کرده بودیم. عطا تهرانچی پیشنهاد ویژه نامه روزنامه «اندیشه نو» برای کنکوری ها را داد که قرار شد حمید متقی امکان آنرا بررسی کند. خوراک آن اما آماده است. طرح هایی برای بلوتوث و پوستر میرحسین پیشنهاد شد که باید پیگیری کنیم.

امین آزاد سناریو کلیپ خود را برای خاتمی و میرحسین را که قرار است در برنامه 2 خرداد پخش شود آورده بود. بچه ها نظراتشات را دادند. با امین بعد از جلسه  رفتیم ستاد به آفرین. با بچه های تازه گروه تدوین آشنا شد. بهاره مرتضوی و پیمان خماند. آنها هم طرحی زده بودند و مشغول کار بودند. تقسیم کار مختصری کردیم.

بچه های گلستان و قزوین آمده بودند و مواد تبلیغاتی می خواستند. به آنها دادم.

با امین ناهار رفتیم رستوران نوید و از آنجا هم من رفتم قیطریه، جلسه دوم خرداد. از روزهای قبل شلوغ تر بود. دولت در نهایت با برگزاری برنامه در مجموعه 12 هزار نفری آزادی حل شده است. در مورد طرح ها، سمیه توحیدلو پیشنهادهایش را مطرح کرد. ما به عنوان ستاد 88 اما از طرح های خودمان استفاده می کنیم. در مورد کلیپ ها محمدرضا جلایی پور توضیحاتی داد. من هم در مورد طرح های خودم برای کلیپ ها نکاتی گفتم. ما یک آلبوم با هفت، هشت کلیپ آماده داریم.

امین آزاد تماس گرفت. برای موضوع پروژه آهنگی رپ که پیشنهاد تهیه اش را داده بود  قراری گذاشته بود در کافی شاپ جام جم با علی همدانی.  علی برای B.B.C گزارشی راجع به رپرها تهیه کرده بود و رپرهای زیادی را می شناسد که می خواهند به میرحسین رای دهند و آهنگی هم خوانده اند. تاکید کردم که در آهنگ نباید نامی از میرحسین باشد، تنها نمادهای میرحسین مثل رنگ سبز برجسته شود و تم اصلی موضوع راجع به رای دادن باشد. امیرتتلو، شایا و یاس اسامی برجسته ای بودند که به من معرفی کرد. راجع به موزیک ویدئو صحبت شد و کارگاردانی آن که 2 میلیون تومان هزینه دارد. گفتم آنرا گروه تدوین ما انجام می دهد. می گفت که ساسی مانکن برای خواندن ترانه ای به نفع کروبی، 9 میلیون تومان گرفته است. اما این بچه ها پول نمی خواهند. فقط می خواهند احمدی نژاد نباشد. گفتم ما همچین پولی هم نداریم، اما اگر آهنگشان خوب باشد می توانیم در تیراژ وسیع پخش کنیم.

شایا را هفته پیش گرفته بودند. امیرتتلو را هم مدتی در زندان نگه داشتند و تهدیدش کرده اند که راجع به انتخابات نخواند. پیشنهاد جلسه بحث 10 نفره و فیلمبرداری را هم داد که قبول کردم. بعد هم آهنگ ها را می توانیم بفرستیم برای پخش رسانه ای. این کار را برای هنرمندان هم می توانیم تکرار می کنیم.

برگشتم ستاد به کارهای باقیمانده برسم. امیرحسین شمشادی تماس گرفت. می خواست جلسه ای داشته باشیم. فردا شب را پیشنهاد کردم. از طرف حسین گوهری تماس گرفته بودند برای کلیپ ها و اینکه برای انتشار در سی دی ها تا فردا صبح حداکثر بدهیم. به خود حسین زنگ زدم که کلیپ اصلی ما تا فردا آماده نمی شود. تا دوشنبه طول می کشد؛ ضمن اینکه ما چند تایی کلیپ دیگر هم برای کار داریم که می خواهم در سی دی باشد. امین آزاد تماس گرفت. پیشنهاد داشت که قسمتی از آهنگی از سیاوش قمیشی را برای کلیپش آماده کند. گفتم که اگر بدون صداست اشکالی ندارد. اما امین صدای سیاوش را هم می خواست بگذارد. «فاصله بین من و تو…»؛ مخالفت کردم، گفتم مشکل ساز می شود.

از راست مرضیه امیری، مهدی محسنی و سعیده کردی نژاد – همگی اعضای ستاد 88

دیدگاه‌ها
  1. […] خاطرات روزانه، 25 اردیبهشت 88: تعیین محل مراسم سالگرد دوم… […]

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s