کدام یک را باور می کنید، کارل رو یا چشمانی که دروغ می گویند؟

منتشرشده: 9 مِی 2012 در Uncategorized

کدام یک را باور می کنید؟ کارل رو یا چشم هایی که به شما دروغ می گویند.

 Who You Going to Believe?  Karl Rove Or Your Lying Eyes

Lying Eyes اشاره به این دارد که شما مثلن در تلویزیون تبلیغ پفک نمکی می بیند که مدعی است بهترین پفک نمکی دنیاست کلی هم فایده دارد، پس زودتر بروید آن را بخرید چون ممکن است در بازار کمیاب شود (به قول فریدون صدیقی دلیل کمبود پفک نمکی در بازار این است که بزرگ تر سهم کوچک تر ها را می خورند). اما شما می دانید که واقعن اینطور نیست و این پفک نمکی اصلن فایده هم ندارد. در اینجاست که اصطلاح Lying Eyes استفاده می شود. در مدل سیاسی خودمان تقریبن برابر است با وقتی که احمدی نژاد در تلویزیون صحبت می کند.

حالا با این مقدمه، این گزارش هافینگتن پست را ببینید که توضیح می دهد چگونه کارل رو در حالی که مدعی می شود آگهی تبلیغاتی Crossroads GPS آموزشی است، پیام های سیاسی خود را منتشر نمی کند. آقای رو تاکید دارد که Crossroads GPS یک سازمان آموزشی است. در این صورت او دیگر مجبور نیست لیست کمک کنندگان به NGO خود را افشا کند. لیستی که با مقایسه گزارش مالیاتی آن معلوم شده است فقط در دو مورد 10 میلیون دلار کمک از فرد یا افرادی گرفته است که مایل به افشای نامشان نبوده اند. حالا این غیر از رقم های پایین تری است که به این شیوه به سازمان آقای رو داده می شود تا خرج تبلیغات انتخاباتی محافظه کاران در آمریکا گردد.

Dan Froomkin و Paul Blumenthal در هافینگتن پست پیام یکی از تبلیغات منتشر شده توسط Crossroads GPS را به شرح زیر نمایش می دهند و می گویند که آیا این تبلیغ می تواند سیاسی نباشد؟

فراموش نکنیم جمهوری خواهان تمرکز حملات تبلیغاتی خود را علیه اوباما بر دو موضوع قرار داده اند: اقتصاد متزلزل و کمبود اشتغال

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s