خاطرات روزانه، 17 اردیبهشت 88: مشکلات ستاد در بوشهر، لرستان و گیلان

منتشرشده: 7 مِی 2012 در Uncategorized

5 شنبه 88.02.17

صبح ساعت 4 صبح رفتم به سمت اراک. ظهر کلاس داشتم. درس امروز من در مورد برنامه ریزی استراتژیک بود. 5 نیروی رقابتی پورتر و همچنین  ماتریس ارزیابی عوامل خارجی را توضیح دادم.

بعد از کلاس هم مستقیم آمدم تهران رای پیگیری کارهای ستاد. هیلا صدیقی تماس گرفت برای برنامه شب شعر و گفت که برنامه را نهایی کرده است. می خواست در مورد انتشار خبر برنامه بپرسد. از او انتقاد کردم و گفتم که تا فایل نهایی و ریز برنامه را به من ندهد هیچ خبری منتشر نمی شود. قرار بود دیروز فایل نهایی را به من بدهد، اما هنوز من نمی دانم که چه کسانی قرار است شرکت کنند، شروع برنامه چه زمانی است، پایانش کی است و … در مورد محل مراسم اما گفت که با سعید رئوفی مسجد امیرالمومنین را نهایی کرده اند. پیشنهاد داشت از سهیل محمودی بخواهیم مجری گری مراسم را قبول کند. گفتم که فکر نکنم بپذیرد، اما اگر دعوت کنیم و بگوییم از طرف ستاد میرحسین است حتمن می آید.

حامد خوانساری تماس گرفت برای برنامه روز دوشنبه دانشگاه آزاد و می خواست با بچه های تهران و طراحی صحبت کنم که کمکش کنند. قرار شد فردا بیاید جلسه هیات اجرایی تا صحبت کنیم.

با سعید در مورد ستاد 88 اراک صحبت کردیم. گفتم که رئیس ستاد کروبی با فارس مصاحبه کرده و گفته ستاد 88 اراک انشعاب و بخشی از آن از کروبی حمایت کرده است. هرچند قبلن ستاد بیانیه داده و خواسته بود این موضع نادرست خودش را تصحیح کند اما بازهم تکرار کرده است. قرار شد سعید دوباره پیگیری کند.

در مورد ستاد بوشهر هم صحبت کردیم. بعد از کناره گیری خاتمی، ستاد 88 بوشهر کلن دچار تغییر شد و عملن شورای ستاد با افرادی جدید شروع به کار کرد و رئیس هم تغییر نمود. حسام محمد زهی، رئیس قبلی ستاد حاضر نشد برای موسوی کار کند و به همین دلیل حسام مهرکان به عنوان رئیس جدید با حکم شهاب شروع به کار کرد.

در مورد شورای لرستان و گیلان هم بحث کردیم. سعید گفت که اعضا شورا ترمیم و حکم های جدید هم صادر شده است. ما در این دو استان هم استعفای بچه ها را داشتیم. در مورد لرستان، فریبرز قلندری، رئیس ستاد پیشنهاداتی در مورد افراد جدید مطرح کرد که به شورا اضافه شدند. همینطور عبدالرضا ابراهیمی، رئیس ستاد گیلان هم افراد جدید را به مرکز معرفی نمود.

سعید شریعتی، نفر دوم سمت راست خاتمی، من همیشه از راهنمایی های سعید استفاده می کردم و می کنم – عکس از علی شیخ الاسلامی

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s