خاطرات روزانه، 16 اردیبهشت 88: جلسه هیات اجرایی برنامه 2 خرداد و گلایه امیر تنها از سعید نورمحمدی

منتشرشده: 7 مِی 2012 در Uncategorized

4 شنبه 88.02.16

صبح یک سری دیگر از اقلام تبلیغاتی بچه های استان ها را فرستادم.

ظهر داود روشنی آمد. با هم رفتیم جلسه با فردی به نام دلیری در خیابان دولت. می گفت که می خواهد امکانات مالی برای ستاد فراهم کنند اما از ستاد مهندس دل خوشی ندارد. در مورد ستاد 88 می خواست بیشتر بداند و اینکه آیا مناسب است اسپانسر ما شود یا خیر. توضیحی در مورد 88 دادم. قرار شد برنامه هایمان را با برآورد مالی تا شنبه به او بدهم.

بعد از ظهر جلسه هیات اجرایی برنامه دوم خرداد داشتم. از طرف ستاد 88 من و سعید نورمحمدی حاضر بودیم. فرهاد رهبر، رئیس دانشگاه تهران با برگزاری برنامه در دانشگاه تهران مخالفت کرده است؛ یک پیشنهاد هم ورزشگاه راه آهن است. می گویند که می توانند تهیه کنند. برای برنامه 18 خرداد هم بحث شد. ما اعلام کردیم که برنامه داریم. بچه های موج هم مثل اینکه برنامه دارند. با مصطفی طلوعی صحبت کردم که می توانیم برنامه مشترک داشته باشیم. البته باید در هیات اجرایی مطرح شود. مصطفی هم با بچه های خودشان هماهنگ می کنند و تصمیم می گیرند.

بعد از جلسه، ابوذر معتمدی از سعید نور محمدی پیش من گلایه کرد. دلیلش را که پرسیدم گفت که سعید در جلسه به امیر تنها گفته بود که 88 برای انتظامات جلسه به امیر تنها کمک نمی کند. امیر هم حسابی ناراحت شده است. من در حین این مکالمه در جلسه نبودم و بیرون رفته بودم. به خاطر همین هم چیزی نمی دانستم. رفتم با امیر صحبت کردم. گفتم که ماها که همدیگر را می شناسیم. سعید هم اگر گفته منظورش این نبوده که تو رو اذیت کند. با سعید صحبت کردم که این چه صحبتی است که کرده است. گفت شوخی بود. قرار شد معذرت خواهی کند.

با سعید برای برای برنامه استان ها و سخنرانی های مراسم دوم خرداد صحبت کردیم. تقریبن نهایی شده است. در 88 شهرستان ( با تهران) برنامه داریم.

بعد از جلسه تاج زاده با من صحبت کرد و گفت که برای یک برنامه نظرسنجی به 60 نفر از بچه های ما احتیاج دارند. گفتم که هر وقت شما بخواهید از ستاد تهران می خواهم 60 نفر را به شما معرفی کنند.

زنگ زدم به مجید بیات. گفتم شبیه نرم افزاری را که برای تحلیل انتخاباتی ایران تهیه کرده است، برای تهران به تفکیک مناطق می خواهم. با سعید شریعتی در مورد تحلیل رای مردم مناطق تهران گفت و گو کردیم و قرار شد در نرم افزار تحلیل انتخاباتی تهران مان آن را بیاوریم.

شب رفتم عروسی نگار. باغی بود در اطراف تهران.

مصطفی طلوعی، عضو شورای مرکزی کمپین موج سوم پرچم ایران را برای امضا به خاتمی، موسوی و رهنورد می دهد – عکس از علی شیخ الاسلامی

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s