خاطرات روزانه، 13 اردیبهشت 88: درخواست مهندس خانجانی برای هماهنگ با تبلیغات تهران

منتشرشده: 6 مِی 2012 در Uncategorized

1 شنبه 88.02.13

صبح زود با مهندس اللهیاری در دفترش جلسه داشتم درباره کارهای مشترک و تشکیل شرکت جدیدی که طبق توافق من 20% سهامدار آن خواهم بود. بعد هم رفتم شرکت برای کارهای جاری. بعد هم جلسه کمیته راهبری شرکت را داشتم که کمی در مورد امور مهم و جاری که مشکل ساز شده است صحبت کردیم.

به حمزه زنگ زدم برای هماهنگی برنامه های عکاس ستاد 88 که گفت ظرفیت محدود است و ستاد مرکزی مخالفت می کند. با امین آزاد هماهنگ کردم که از آنجائیکه برنامه گلستان را نمی رود، احسان به جای او برود تا ببینم چگونه باید برنامه های احسان را هماهنگ کنیم.

اسدی آمد برای صیانت از آرا که کمی صحبت کردیم. او را به میثم عنقائی متصل کردم.

مهندس خانجانی تماس گرفت و خواست که جلسه ای با او در ستاد داشته باشم. رفتم؛ راجع به تبلیغات پرسید و اینکه چه کار می کنیم و در عین حال خواست که کارهایمان با ستاد هماهنگ باشیم. گفتم مهندس، اگر ما می خواستیم منتطر ستاد بمانیم چه کسی تا امروز کار می کرد؟ برای هماهنگی اما مشکلی نیست، برنامه های تبلیغاتی ستاد 88 را به او به عنوان رئیس تبلیغات تهران دادم و گفتم که برای تغییر برنامه ها هم با او هماهنگ می کنم. در عین حال خواستم که هوای ما را داشته باشد و او هم قول کمک داد.

 بهروز شجاعی تماس گرفت. برای جلسه کمیته جنگ های روانی رسانه ها فردا ساعت 8 را پیشنهاد داد. قرار گذاشتیم.

با […] جلسه داشتم برای تهیه موسیقی ترانه های همتی و چند تایی از ترانه های هیلا صدیقی. نوید قبول کرده که همه کار را انجام دهد و مدیر پروژه ما باشد. فقط خواست اسمی از او و کسانی که می گوید آورده نشود. خودش را هم به نام امیدی صدا بزنم.

شب هم امین آزاد آمد و کلیپ میرحسین و خاتمی را در جسله موج به من داد. خوب شده است. یک سری آهنگ موسیقی به او دادم؛ سمفونی سه بتهون و چندتایی مسیقی متن فیلم های معروف به همراه موسیقی سه گانه بهشت، دوزخ و برزخ برای اینکه در کلیپ ها استفاده کند.

بابک هم تماس گرفت و آمد پیش من. در مورد «سراومد زمستون»، آهنگ فدایی ها پرسید که در مراسم موج سوم پخش شد. گفتم مطمئن نیستم کار چه کسی است، اما فکر می کنم تیم کرم پور آن را درآورذه است. هرچند موسیقی آن موسیقی «سر اومد زمستون» است، اما کلیپ خیلی قوی است. در مورد کرباسچی پرسیدم که گفت حزب هم نمی رود. در اتاق خودش در طبقه پنجم را هم کلید کرده است. ساعت 12 شب رفتیم خانه نیما طباطبایی برای ساختن کلیپ. تا ساعت 2 صحبت کردیم. ایده های خوبی داشت. قرار شد تا فردا برایم بفرستد.

جهانبخش خانجانی(وسط) در حال صحبت با دکتر یزدی(چپ)، نفر اول از سمت راست هم داود رشیدی است – عکس از علی شیخ الاسلامی

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s