خاطرات روزانه، 12 اردیبهشت 88: دستبند سبز موسوی بر دستان خاتمی

منتشرشده: 5 مِی 2012 در Uncategorized

شنبه 88.02.12

صبح رفتم دفتر کردستان. بچه های استان ها آمده بودند. در مورد نظرسنجی، صیانت از آرا و سایت صحبت کردم. سایت را بچه های مشهد آپ کرده اند. اما اصلاحاتش برطرف نشده است. به روح ا.. گله کردم. گفت که مهدی امروز می آید تهران. سی دی کلیپ های جدید را هم که به نمایندگان استان ها دادم.

ساعت 1 رفتیم دفتر خاتمی. نماز را پشت سر خاتمی خواندیم. پس از نماز، ابتدا بچه های استان ها گزارشی از فعالیت های ستاد در مناطق خود ارائه دادند. بعد هم من گزارشی از فعالیت های کلی ستاد را به همراه برنامه های ستاد که توسط فایل پاورپوینت آماده کرده بودم روی دیوار نمایش دادم.

در جلسه دیروز هیات اجرایی به این توافق رسیده بودیم که پیشنهاد سفر تبلیغاتی خاتمی به مشهد و اصفهان را در خرداد ماه مطرح کنیم. خاتمی هم از این پیشنهاد استقبال کرد اما گفت باید برنامه ریزی اجرایی شدن آن را انجام دهیم و با ستاد مهندس هم هماهنگ کنیم. خلاصه ای هم از طرح های میدانی خودمان در خرداد ماه شامل برنامه سالگرد دوم خرداد که قرار است در فاصله 1 تا 4 خرداد در کل ایران برگزار شود، برنامه گردهمایی 18 خرداد، طرح در به در و برنامه حضور در روستاها را هم برای خاتمی توضیح دادیم.

کلیپ گردهمایی تشکیلاتی ستاد در اسفند 87 هم برای برای بچه ها و خاتمی نمایش داده شد. در عین حال خاتمی به عضویت افتخاری ستاد 88 در آمد و نامش به عنوان اولین عضو ستاد در بانک اطلاعاتی که مسعود نورمحمدی تهیه کرده بود ثبت گردید.

خاتمی در این دیدار سایت ستاد 88 را هم افتتاح کرد و دستبند سبز حامیان موسوی را در ستاد 88، روح الله شهسوار به دستش کرد.

بعد از این مقدمه طولانی، خاتمی صحبت های خوبی در صیانت از آرا و تشکیک در ناظران انتخابات مطرح کرد و از ما خواست تا برای پیروزی موسوی تمام تلاشمان را بکنیم.

در انتهای جلسه هم سعید نورمحمدی، هیلا صدیقی و روح الله شهسوار تابلوی «صد واقعه چون دوم خرداد بسازیم» را به خاتمی هدیه کردند. این مطلع شعری است که توسط هیلا سروده شده و شعار اصلی ستاد 88 هم هست.

بعد از جلسه کمی با بچه ها صحبت کردیم. از احسان ملکی خواستم با حمید متقی بروند ستاد میرحسین تا عکسی از مراسم را برای روزنامه اندیشه نو انتخاب کنند. علی شیخ و علی شاه محمدی هم قرار شد عکس های خودشان را به روح ا.. شهسوار برسانند برای انتتشار گزارش تصویری مراسم در سایت. اما مثل اینکه عکس های خیلی بدی داده بودند. روح الله ناراضی بود، زنگ زدم از هر دو انتقاد کردم.

مهدیه مینوی صحبت کرد با من در باره دختران فیروزه ای. کلیپ و فیلم می خواهند. گفتم هر کمکی بخواهند من حتمن کمکشان می کنم. اما مثل اینکه توی خودشان هم مشکل دارند. لیلا موسوی که می خواهد با 88 کار کند. عاطفه نصیری هم همینطور.

با فاطمه برگشتم و او را تا خانه اش در یوسف آباد رساندم. کمی هم صحبت کردیم در مورد انتخابات و ستاد و مشکلاتی که داریم.

ساعت 6 جلسه داشتیم برای مراسم دوم خرداد. امین زاده دعوت کرده بود از گروه های مختلف که در این جلسه شرکت کنند. سمیه توحیدلو دبیر جلسه است. امین زاده از پر نشدن استادیوم نگران است و اینکه این اتفاق خوبی نخواهد بود. کما اینکه نه برای دکتر معین در سال 84 و نه خاتمی در سال 80 هم استادیوم پر نشده بود. قرار شد هر کدام از گروه های ستادی قسمتی از کار را بر عهده بگیرند. دوشنبه هم جلسه داشته باشیم تقسیم کار بکنیم و در جلسه چهارشنبه با امین زاده نهایی نماییم. شهاب پیشنهاد کرد که برای مشخص شدن کارها همانطور که ما در ستاد 88 یک CPM از همه پروژه ها و فعالیت ها داریم، اینجا هم برنامه ریزی مشخصی با زمان و منابع داشته باشیم. قرار شد برنامه اولیه را سمیه توحید لو به من بدهد و من هم CPM آن را تهیه کنم.

بعد از جلسه محمدرضا جلایی پور در مورد طرح «در به در» و «روستاها» با من و شهاب صحبت کرد. گفت که آنها هم می توانند با ما در این دو پروژه همکاری کنند. هم من و هم شهاب استقبال کردیم. این دو پروژه خیلی راحت نیستند. به خصوص روستاها و ما باید از کمک همه ستادها استفاده کنیم.

باشهاب و هیلا صدیقی برگشتیم به سمت دفتر مرکزی میرحسین در میرهادی. هیلا را در یوسف آباد پیاده کردیم. هیلا، دختر فعال و با ایده ای است. خیلی هم دوست دارد فعالیت کند. اگر در دفتر تبلیغات قانون نانوشته عدم حضور خانم ها را نداشتیم می توانست یک عضو موثر تبلیغات ما باشد.

عکس های پایین همه از احسان ملکی هستند

(ردیف اول) سمت چپ: نماز با خاتمی قبل از شروع مراسم / سمت راست: هیلا صدیقی تابلوی «صدواقعه» را به خاتمی می دهد.

(ردیف دوم) سمت چپ: خاتمی عضو افتخاری ستاد 88 در بانک اطلاعاتی ستاد می شود

(ردیف سوم) سمت چپ: بهراد بهشتی، رئیس ستاد در اصفهان در حال ارائه گزارش / سمت راست: روح الله شهسوار، رئیس ستاد در خراسان رضوی

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s