خاطرات روزانه، 10 اردیبهشت 88: تحلیل سعید شریعتی و نیما نامداری از انتخابات

منتشرشده: 4 مِی 2012 در Uncategorized

5 شنبه 88.02.10

صبح به سعید نورمحمدی زنگ زدم. در مورد مشکل ستاد در اراک با هم صحبت کردیم. گزارش های زیادی از اختلاف نظر شدید بین بچه ها داریم. حجت الله هاشمی، رئیس ستاد کروبی در اراک از پیوستن ستاد 88 استان به کروبی خبر داده است. در این مورد با سعید صحبت کردم. گفت که ستاد 88 استان تکذیب کرده و بیانیه داده است:

«ستاد ۸۸ استان مركزي ضمن احترام به آقاي كروبي به عنوان شيخ اصلاحات و حضور جمعي از اعضاي اين ستاد در مراسم استقبال از آقاي كروبي اعلام كرد، اين حضور فقط به خاطر احترام به يكي از بزرگان اصلاح طلبان صورت گرفته است و مشي اين ستاد همگام با ستادهاي ۸۸ كل ايران در حمايت قاطعانه از مهندس مير حسين موسوي مي باشد .ستاد ۸۸ استان مركزی اميدوار است جناب آقاي هاشمي هرچه سريعتر نسبت به تصحيح اين گفته خويش بكوشد.»

بعد از ظهر هم در اراک کلاس داشتم. ظهر حرکت کردم و قبل از کلاس رسیدم. سه ساعت و نیم راه است تقریبن. در مورد استراتژی های سازمانی و ساختار سازمان برای بچه ها صحبت کردم. کمی هم در مورد استراتژی های منبع محور بحث کردیم. بعد از کلاس هم فورن به سمت تهران حرکت کردم و شب دیروقت رسیدم.

احسان ملکی تماس گرفت و راجع به جلسه فردای میرحسین در ورامین پرسید. خبر نداشتم. به آقاعمو، رئیس ستاد شهرستان های تهران زنگ زدم و تلفن احسان را دادم تا با او هماهنگ کنند.

شهاب تماس گرفت برای جلسه فردای هیات اجرایی. گفتم من از ساعت 10 صبح آزادم.

مهدی شهسوار تماس گرفت. یک مشکلی در سایت برای مرورگرهای explorer پیش آمده بود. هرچند در FireFox بالا می آید. قرار شد رفع کنند.

پرسپولیس هم امروز با سپاهان بازی داشت. با یک گل بردیم.

آروند تماس گرفت. گفت که رفته است با ستاد کروبی و می خواهد برنامه هایش را آنجا اجرا کند. کمی هم کل کل کرد. به او گفتم که فکر نکند خیلی آسان است. او اما همه چیز را حل شده می داند و کروبی را هم رئیس جمهور.

شب فایل های انتخاباتی ام را مرور کردم. مقاله ای دارد سعید شریعتی در مورد آرایش نیروهای سیاسی. آن را خواندم. هرچند با قسمت های آماری اش مشکل دارم، اما کلیت آن به نظرم از لحاظ تقسیم بندی فضای سیاسی درست است. مقاله ای هم از نیما نامداری پیش از این خوانده بودم. آن را هم دوباره مرور کردم. من اگرچه با چارچوب شناختی این مقاله مخالفم اما نکته های جالبی به خصوص از منظر رای آوری با اقتصاد صدقه ای دارد. اقتصاد صدقه ای البته در شهرها کمتر جواب می دهد اما در روستاها حتمن جواب خواهد داد. یکی از دلایل طرح بزرگ روستاهای ما هم نگرانی از همین وضعیت است.

دانلود مقاله سعید شریعتی، آرایش نیروهای سیاسی

دانلود تحلیل نیما نامداری، احمدی نژاد رئیس جمهور می ماند

سامان بختیاری رئیس ستاد 88 استان ایلام

سامان بختیاری رئیس ستاد 88 استان ایلام

 

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s