خاطرات روزانه، جمعه 11 اردیبهشت

منتشرشده: 4 مِی 2012 در Uncategorized

جمعه 88.02.11

ساعت 10 جلسه هیات اجرایی داشتیم. برای جلسه فردا با استان ها و همچنین دیدار با خاتمی برنامه ریزی کردیم. قرار شد به خاتمی در مورد حداقل یک سفر استانی به اصفهان پیشنهاد بدهیم که با مسئولیت ستاد 88 برگزار شود. همچنین قرار شد برنامه اجرایی همایش استانی دوم خرداد در تهران و 88 شهرستان در کل کشور و همچنین یک برنامه سرتاسری در 18 خرداد را برای ارائه به ستاد تهیه کنم. در فاصله زمانی 1 تا 4 خرداد باید در 30 استان و 88 شهرستان برنامه داشته باشیم و سخنران بفرستیم.

برای 18 خرداد هم دیدگاه های مختلفی وجود دارد. هم می توانیم یک ورزشگاه از شهرداری بگیریم در جنوب شهر و برنامه ای آنجا داشته باشیم. در عین حال پیشنهاداتی در مورد طرحی مانند میادین در انتخابات پیشین اما این بار در خیابان های اصلی را هم داریم. در مورد ورزشگاه که اگر تصویب شود امیرحسین مهدوی با آجرلو هماهنگ خواهد کرد.

در مورد روزنامه اندیشه نو هم بحث کردیم. سردبیر امیرحسین مهدوی و دبیر سیاسی هم حمید متقی، هر دو از اعضای ستاد 88 هستند. باید از این ظرفیت ها استفاده کنیم.

هرچند امیرحسین مهدوی از ستاد انتقاد داشت و می گفت که برخی آمده اند که از همین ستاد برای خودشان یک آپارتمانی گیر بیاورند. حالا ولی به حال اینکه دولت هم دستشان بیاید. مثال می زد که هفته پیش 50 تن کاغذ گم شده است. کجا رفته؟ خدا می داند. با اینحال این موارد به ما ربطی ندارد. ما کار خودمان را می کنیم. طبق اصول و پرنسیب هایی که از قبل داشتیم.

در مورد برنامه بچه های موج سوم هم صحبت کردیم. همه اتفاق نظر داشتیم که خیلی خوب برگزار شد. اماکن قصد داشت مجوز برنامه را لغو کند؛ اما از کمیته ایثارگران ستاد تاکید کرده اند که برنامه برگزار شود و شد.

روح ا.. شهسوار با شهاب در مورد سایت صحبت کرده و اختیارات بیشتری خواسته است. شهاب نظر من را پرسید؛ مخالفت کردم. گفتم که ما سایت را به عنوان یک منبع خبری نمی خواهیم. اگر می خواستیم سایت خبری باشد باید از مدت ها پیش برنامه ریزی می کردیم. الان هم سایت باید فقط به عنوان منبع جنگ روانی – در صورت نیاز – باشد وگرنه پتانسیل خبری شدن برایش کم است. شهاب نظر من را قبول کرد.

آقاعمو از ورامین تماس گرفت. قرار بود احسان ملکی برای عکاسس امروز آنجا برود. اما مثل اینکه هماهنگ نبودند. با احسان تماس گرفتم و موضوع را به او گفتم. خبر برنامه فردا را هم که دیدار با خاتمی است دادم. گفتم که حتمن بیاید. ضمن اینکه دوشنبه هم میرحسین می رود ساری. آنجا را هم باید هماهنگ کنیم. سایت ستاد هم امروز قرار است آخرین اصلاحاتش انجام شود و شروع به کار کند. با امین آزاد، علی شیخ و احسان ملکی برای جلسه فردا هماهنگ کردم. با امین راجع به کلیپ ها هم صحبت کردم.

بعد از جسله روی برنامه و گزارش فردا به خاتمی کار کردم. بعد هم سری به شهر کتاب زدم و چند تایی کتاب خریدم. همینطور سی-دی جدید بنیامین. خیلی خوب نبود.

با نیما طباطبایی صحبت کردم. فیلم تبلیغاتی میرحسین را قرار بود مهدی کرم پور و مجید مجیدی بسازند اما گویا مهدی کرم پور از لحاظ مالی با ستاد مهندس به توافق نرسیده است. از کرم پور انتقاد کردم و گفتم که خیلی پرتوقع و از خود راضی است. اولین بار هم او را منزل نیما اینها دیده بودم. می گفت برای یک شات از فیلم تبلیغاتی خاتمی 200 میلیون می گیرد. خیلی هم ایده دندان گیری نداشت.

به نیما گفتم بیاید برای ستاد 88 در تهیه کلیپ کمکمان کند. قبول کرد. فردا هم برای جلسه با خاتمی می آيد.

ساسان آقایی در مراسم روز جوان

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s