خاطرات روزانه، 7 اردیبهشت 88: شنود سایت الف از دیدار ما با بهزادیان نژاد

منتشرشده: 2 مِی 2012 در Uncategorized

 2شنبه 88.02.07

صبح زود از مشهد پرواز داشتم. روزبه نصیری را دیدم. با مادرش و مهسا. خیلی وقت بود که ندبده بودمشان. دکتر شکرخواه را هم در سالن انتظار دیدم. کمی با هم صحبت کردیم. دکتر در دانشکده مطالعات جهان دانشگاه تهران تدریس می کند. من خبرنویسی و ارتباطات بین الملل را در مرکز مطالعات و تحقیقات رسانه ها با شکرخواه گذراندم و البته چیزهای زیادی هم ازش یاد گرفتم. از من پرسید و اینکه چه می کنم که در مورد انتخابات و کارهایی که می کنیم توضیح دادم.

به محض رسیدن به تهران رفتم برای نهایی کردن کنداکتور برنامه روز جوان که قرار است فردا برگزار کنیم. با سعید رئوفی و علی برای پوستر، بنر و سی-دی ها صحبت کردم. سعید گفت که ستاد با چاپ پوستر رنگی مخالفت کرده است. باید حتمن سیاه و سفید باشد. رنگی ها را می دهم اشکان بزند. به علی زنگ زدم و گفتم فایل ها را برایم حتمن بفرستد تا بتوانیم تا فردا چاپ کنیم.

میثم عنقائی تماس گرفت. گفت که با سعید ا.. بداشتی ]از بچه های جوانان خط امامی[ برای حضور در برنامه صحبت کرده است و خواسته که با بچه ها حتمن بیایند. هرچند آنها ابتدا نمی خواستند بیایند، با حمزه غالبی و جوانان ستاد میرحسین مشکل دارند. میثم اما گفته بود که اجرای برنامه با ستاد 88 است و راضی اش کرده بود که بیاید.

شهاب تماس گرفت و خواست که حتمن در جلسه امروز شورای سیاست گذاری حضور داشته باشم. در مورد یک سایت هم گفت با همکاری زهره آشتیانی که در روزنامه اعتماد ملی و معتمد کروبی است. منظورش را خوب نفهمیدم. در جلسه بعد از ظهر صحبت کردیم. گفت که یک سایت خبری است با رویکرد حمایت از هر دو کاندیدای اصلاح طلب تا روزهای آخر و تلاش برای اینکه گروه هایی به دنبال تخریب رابطه نباشند. جواد دلیری هم آنجاست. قرار شد جمعه جلسه ای بگذاریم و صحبت کنیم. در جلسه شورای سیاست گذاری راجع به صیانت از آرا، نظرسنجی، معرفی نفر رابط برای سایت در استان ها و هماهنگی تبلیغات صحبت کردیم. دختری به نام کج کلاه و عاطفه، دختر حسین نصیری هم آمده بودند برای همکاری کارهای مرتبط با ستاد دختران جوان 88. خودشان هم کارهایی کرده اند. پیشنهاد داشتند شالی که روی آن با حط نستعلیق اسم میرحسین نوشته شده باشد را تولید و پخش کنیم گفتم که اتفاقن در محصولات تبلیغاتی و فرهنگی ما شال سبز با آرم ستاد و اسم میرحسین هم هست. خودشان پیشنهاد کارهای طراحی و هماهنگی با ستاد 88 را داشتند. گفتم یک نفر را معرفی کنید با من مرتبط باشد و کارها را انجام دهد. آخرش هم فهمیدم، کج کلاه، لیلا موسوی برادرزاده میرحسین است. برای اینکه کسی نسبتش را با میرحسین نداند خودش را کج کلاه معرفی می کند.

من گزارشی از سفرم به مشهد و برنامه بچه های فعال ستاد دادم. در مورد سایت هم صحبت کردم که کارهایش را مهدی شهسوار انجام می دهد.

با سعید نورمحمدی برای هماهنگی حضور برخی از بچه های مشارکت در جلسه فردا – روز جوان –  صحبت کردم. قرار شد خودش هماهنگ کند. سعید رئوفی هم آمد و سی-دی ها را آورد. باید آماده شان کنیم برای جلسه فردا.

در مورد دیدار با خاتمی در روز شنبه اینده هم صحبت کردیم. قرار شد دیدار روسای مناطق و شورای سیاست گذاری باشد. همه چیز را روی powerpoint آماده و ارائه می نماییم.

شهاب گفت عیسی کلانتری یک دفتری در خیابان کردستان دارد و می توانیم از آنجا به عنوان یکی از دفاتر ستاد در تهران استفاده کنیم.

سایت الف خبری زده بود از ناامیدی اعضای ستاد 88 نسبت به توانایی تشکیلاتی ستاد میرحسین. به جلسه ما با بهزادیان نژاد هم اشاره داشت. نکاتی هم در مورد حمایت ما از میرحسین موسوی و برخورد سرد ستاد و در عین حال استقبال ستاد کروبی از بچه های 88 داشت. خبر دعوت آقای کروبی از بچه های ستاد 88 مرکزی و پیشنهاد همکاری را هم منتشر کرده بود. این خبرها خب دروغ نیست، اما نمی دانم آنها از کجا این خبرها را دارند. شاید هم شنود می کنند. خبر را در عین حال وبلاگی با نام حامیان احمدی نژاد هم عینن منتشر کرده بود. البته این وبلاگ چندان مهم نیست، اما از اسفند ماه گذشته مرتب آن را می خوانم. دیدی از جریان بدنه حامیان احمدی نژاد می دهد.

امروز خبری هم منتشر شد که آبادگران جوان می خواهند قالیباف را به عنوان معاون اول به میرحسین پیشنهاد بدهند و از او حمایت کنند. میرحسین اما فکر نکنم که قبول نخواهد کرد.

میثم عنقائی شب تماس گرفت. بی غم از سازمان مجاهدین با او صحبت کرده و گفته که ستاد 88 در چهارمحال به دلیل بی عملگی ستاد میرحسین، انشعاب و از کروبی حمایت کرده است. گفتم پگیری می کنم. زنگ زدم سعید، خاموش بود. شهاب هم در جریان قرار نداشت. دوباره به سعید زنگ زدم. گفت که سه تا از بچه ها بودند که انشعاب کردند، اما اینکه می گویند ستاد 88 رفته پشت کروبی، شلوغ بازی رسانه ای است. ستاد 88 آنجا فعال است. رئیس ستاد 88، رئیس کمیته جوانان ستاد میرحسین و رئیس کمیته دانشجویان ستاد 88 هم دبیر ستاد میرحسین است.

مهندس الهیاری تماس گرفت. برای کار MC نیروگاه سیکل ترکیبی قشم گفت. یکشنبه هفته آینده قرار گذاشتیم.

سعید الله بداشتی، دبیرکل سازمان جوانان مجمع نیروهای خط امام در محضر آیت الله بیات زنجانی – عکس از وبلاگ مجید بیات

دیدگاه‌ها
  1. اشنا می‌گوید:

    بالاخره سایت فردا یا الف؟؟

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s