خاطرات روزانه، 6 اردیبهشت 88: دیدار با اعضای ستاد 88 مشهد

منتشرشده: 25 آوریل 2012 در Uncategorized

1 شنبه 88.02.06

ساعت 6:45 پرواز داشتم به مشهد. دیر رسیدم، پرواز بسته شده بود. برای ساعت 1 جا می داد. بالاجبار گرفتم. ساعت 3 رسیدم و 3:30 هم با روح الله شهسوار رفتم دفتر ستاد 88 در مشهد. بچه های خیلی فعال هستند. فایل های تبلیغاتی، آرم، طرح و کلیپ ها را به آنها دادم. روح الله در مورد برنامه میرحسین در مشهد صحبت کردند و کارهایی که کرده بودند. عکس هایش را هم نشان دادند. بنر بزرگی هم برای مراسم تهیه کرده بودند که روی زمین قرار داشت. بنر خوبی بود، اما لوگو ستاد در مشهد با تهران و کل کشور متفاوت است. گفتم که باید با هم هماهنگ باشیم و اینطوری درست نیست که لوگو ستاد در مشهد با جاهای دیگری یکسان نباشد. روح الله گفت که این لوگو در مشهد جا افتاده است. گفتم در هر صورت اینطوری درست نیست. این لوگو و یک لوگوی دیگر که در روزهای اول استفاده می کردیم موقتی بودند تا لوگو نهایی آماده شود. فایل لوگو را در سی دی به همراه طرح جدید ستاد و چند تایی کلیپ به بچه ها دادم.

روح الله در عین حال در مورد دستبندهای سبز هم گفت که ایده آن توسط بچه ها درون ستاد 88 بود و در مراسم مورد استقبال هم قرار گرفت. اما همگی شان انتقاد داشتند که چرا کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی میرحسین (سایت قلم، فاتح)، آن را حاصل عملکرد خودشان دانسته اند. روح ا.. شهسوار در این مورد نامه ای فرستاده سایت  قلم و از من هم خواست حتمن در تهران پگیری کنم.

با مهدی راجع به سایت هم صحبت کردیم و آخرین هماهنگی ها را انجام دادم. تقریبن نهایی شده است.

استقلال امروز پیام را برد و با شکست ذوب آهن مقابل فولاد، استقلال قهرمان شد. بازی را هم درستاد با بچه ها دیدیم. بچه ها هم در دو گروه مقابل هم  بودند و کری می خواندند. بچه های پرسپولیسی از قرمز بودن خاتمی می گفتند و اینکه خاتمی نماد اصلاحات پرسپولیسی است. رضا خاتمی هم اتفاقن پرسوپلیسی است.

زنگ زدم به آقا مصطفی (تاج زاده) و در مورد برنامه روز جوان گفتم و اینکه اگر می تواند بیاید. گفت که صبح روز برنامه دوباره به او یادآوری کنم. به ساسان آقایی زنگ زدم و گفتم برنامه ما را بیاید. اگر هم حرفی و صحبتی و انتقادی دارد مطرح کند، قبول کرد. از سجاد سالک پیگیر انتشار خبر مراسم سه شنبه شدم. گفت که خبر را داده است. اکثر سایت ها زده بودند. یاری اولین آنها بود. با بهروز شجاعی صحبت کردم راجع به خبرهای استانی و اینکه این خبرها را بچه های استان ها به ما می دهند برای انتشار در سایت. علی رغم اینکه باید از طریق کمیته اطلاع رسانی باشد اما خب کاری ستادی است دیگر، هر کسی خبر دارد به نفر دیگر می گوید. قرار شد تمام خبرهای اینجوری را که بدستم می رسد به بهروز برسانم و یک رونشت هم برای سجاد سالک بفرستم. به بابک حقیقی هم زنگ زدم که خبر را در کارگزارن کار کند. قلم نیوز خبر را کار کرده است. اما آن را برنامه ستاد جوانان میرحسین اعلام نموده که بچه های خاتمی کمکشان می کنند. برخلاف متن خبر تمام سایت های دیگر. کارشان زشت است. حالا یا میرحسین یا خاتمی. چه فرق می کند. این همه سایت خبر را منتشر کردند، چرا متن خبر را تغییر می دهند نمی دانم. البته برای من چندان موضوع مهمی نیست. اما می دانم که به خصوص بچه های استان ها حساس هستند. برای اینکه مرکز در دید است و اگر بچه های استان ها کار خیلی مهمی هم بکنند کمتر در مرکز توجه قرار می گیرند و این ذاتن باعث کاهش انگیزه می شود. به هر حال کسی که دکتری ارتباطات می خواند باید از این چیزها هم سر در بیاورد.

غروب رفتم اطراف مشهد. با مردم همینجوری صحبت می کردم راجع به انتخابات ریاست جمهوری. موسوی، خاتمی و احمدی نژاد. احمدی نژاد موافق کم نداشت. موسوی را کمتر می شناختند. برخلاف شهر که با هرکس که صحبت کردم موسوی را می شناخت، اما هنوز نظرها نسبت به او معلوم نیست. یعنی با مردم که صحبت می کنی نمی دانند چه کاره است و می خواهد چه کار کند. در مورد احمدی نژاد تکلیف مشخص است. یا موافق یا مخالف. به همین دلیل هم هست که به نظر من احمدی نژاد رای آرای سرگردان را ندارد. مخالفینش با او کاملن مخالف هستند، اما می توان از موافقینش رای گیری کرد. برنامه ما هم باید همین رای گیری از موافقین مردد او و البته رای های پراکنده باشد.

شب رفتم حرم. چند ساعتی خودم بودم و خودم و یه دونه امام رضا. خواستم دعام کنه. حال و احوالم را با دو نفر قسمت کردم. فرهاد مرتاض و نرگس جودکی. به هر دو تاشون مسیج زدم و از اینجا گفتم.

حسن رضایی سخنگوی ستاد 88 استان گلستان- بعد انتخابات حسن بازداشت و مدتی در انفرادی بود

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s