خاطرات روزانه، 28 فروردین 88: شورای مشاوران کمیته جوانان ستاد میرحسین

منتشرشده: 15 آوریل 2012 در Uncategorized

جمعه 88.01.28

صبح زود رفتم کلاه فرنگی. تا ظهر روی پروژه ام کار می کردم. ناهار هم رفتیم با بچه ها قلعه پرتقالی ها پیش عبدالغفور. قلیه ماهی خوشمزه ای خوردم. کوسه، مرکب ماهی، صدف و انواع غذاهای دریایی را دارد که فکر کنم در قشم بی نظیر است. خودش هم انسان خوبی است. بعد از ناهار دوباره برگشتم کلاه فرنگی روی پروژه کار کردم. اخبار را هم چک کردم.

حمزه غالبی تماس گرفت. از یک طرح نظرسازی گفت که بهاره آروین پیشنهاد داده است. قرار شد برای من ای-میل کند تا فردا که برمی گردم تهران در ستاد با هم صحبت کنیم. شهاب هم در عین حال تماس گرفت. برای طرح نظرسازی بهاره آروین حرف داشت. قرار شد من تهران بیایم صحبت کنیم.  همیشه بهاره آروین را برای شیوه فکر کردنش، فارغ از اینکه موافق باشم یا مخالف، تحسین می کنم. از این جنس بچه های تئوریکی است که بودنش به یک دردی در این دنیا می خورد.

سعید شریعتی هم تماس گرفت. می خواست قراری بگذاریم در تهران، دفتر جبهه. گفتم که قشم هستم و فردا تهران خواهم بود.

سعید نورمحمدی تماس گرفت. گفت که پیشنهاد عضویت در شورای سیاست گذاری کمیته جوانان ستاد میرحسین را که چندین بار حمزه از طریق سعید رئوفی با او مطرح کرده بود قبول کرده است. مدت ها خودش شک داشت و با من، شهاب و رضا شریفی هم مطرح کرده بود. از یک طرف دغدغه ستاد 88 را داشت و از طرف دیگر می گفت که سر همکاری قبلی با حمزه، کمی اذیت شده است. شهاب و رضا شریفی، هر دو او را به قبول پیشنهاد حمزه ترغیب کرده بودند. شهاب از این جهت که سعید به پیشرفت کارهای ستاد میرحسین کمک می کند و رضا هم به این دلیل که حمزه به هر حال هم حزبی ماست و اگر موفق نشود ممکن است از جوانان حزب گله مند شوند. من هم گفتم به نظرم به خاطر رابطه خوبی که با سعید رئوفی و حمزه دارد باید به آنها کمک کند تا موفق شود، چون همه مان موفقیت را می خواهیم. اما نظرم را گفتم که اولویت اولش باید حتمن ستاد 88 باشد و استان ها. اما در نهایت خودش تصمیم می گیرد.

سعید در عین حال از تهیه لیستی به عنوان اعضای شورای مشاوران کمیته جوانان گفت که با نظر خود او و حمزه تهیه شده است. اعضای آن را افرادی از قبیل شهاب، عماد بهاور، رضا جلایی پور، بابک حقیقی، سمیه توحیدلو، مهدی شیرزاد، حسین نقاشی، عباس پازوکی، علی داوطلب ، مسعود منشوری، حمزه، سعید، من و سحر گلکاری تشکیل می دهند.. سحر گلکاری هم دبیر شورا است. برای جلسه در فردا هم خبر داد. سحر گلکاری هم زنگ زد و برای جلسه فردا دعوت کرد در ستاد میرحسین.

به حمید سیدی زنگ زدم. می خواستم وقت دیداری برایم بگذارد با دکتر معین. هفته قبل که دیدار جوانان با دکتر معین بود من نتوانسته بودم بروم. بعد از مریضی دکتر که قبل از عید با بچه ها رفتیم خانه اش، دیگر خبری از او نداشتم. دلم هم برایش تنگ شده بود.

از حمید در مورد دیدار دکتر معین و مهندس موسوی هم پرسیدم که گفت این هفته دکتر معین نزد میرحسین می رود. دکتر معین مباحثی درمورد دموکراسی و حقوق بشر آماده کرده است تا با میرحسین صحبت کند. لیستی هم از دانشجویان دستگیر شده را تهیه کرده تا به او بدهد و بخواهد در مورد این دانشجویان صحبت کند. دکتر معین یکی از اخلاقی ترین سیاستمدارانی است در ایران که من می شناسم.

کنگره ستاد 88 در کرج - علیرضا آقاعمو رئیس ستاد 88 شهرستان های تهران، محمد شیبانی قائم مقام کمیته استان ها و سحر گلکاری عضو ستاد 88 و دبیر شورای مشاوران کمیته جوانان ستاد میرحسین موسوی

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s