خاطرات روزانه، 23 فروردین 88: تشکیل ستاد «داد»

منتشرشده: 11 آوریل 2012 در Uncategorized

1 شنبه 88.01.23

صبح رفتم دانشکده. تا شب بودم و روی پروژه و Indiviual Reading کار می کردم. در مورد مواجه مدیران با change است. مشکلاتی که دارند، نقش فرهنگ و همینطور مقاومت سازمانی.

مهدی شهسوار تماس گرفت برای سایت. گفتم که دامین را با پریدل هماهنگ کند. به پریدل هم زنگ زدم. هزینه هاست را هم باید بدهیم و برای بازدید روزانه تا 30 هزار نفر برنامه ریزی کنیم.

شهاب تماس گرفت و از تشکیل ستاد «داد» و سایتی هم به همین اسم در حمایت از میرحسین تشکیل شد. جواد روح، حنیف، اشکان اشعریون، حسین نورانی و سعید شریعتی هم اعضای این ستاد هستند. اولش وقتی شهاب گفت ستاد «داد»، متوجه نشدم و دوباره پرسیدم ستاد چی؟ گفت ستاد «داد» و هر دو تامون خندمون گرفت. اسمش هم واقعن خنده دار بود، به شوخی به شهاب گفتم که حالا تو وقتی می خواهی بگویی عضو ستاد «داد» هستی، چه می گویی؟ فرضن رئیس ستاد باید بگوید که من رئیس ستاد «داد»م. به سعید شریعتی هم زنگ زدم و به شوخی گفتم که این چه اسمی است که انتخاب کرده اید؟ به کی داد؟ کی داد؟ چی داد؟ چه جوری داد؟ کمی هم با سعید خندیدیم. سعید اما همین پرسش ها را در برجسته شدن سایت و ستاد موثر می دانست. با حسین نورانی نژاد هم صحبت کردم و همین حرف ها را زدم. پیشنهاد ستاد نجات و سایت نجات را داشتم که دامین آن را هم گرفته ایم. حسین اما گفت که با شعار منافقین یکسان است و آنها نجات را خیلی مطرح می کنند. موافق نبودم. لااقل من چیزی در این مورد نشنیده بودم.

سعید نورمحمدی تماس گرفت. می خواست بداند که آیا می توانم برای روز سه شنبه تهران باشم یا نه. قرار است هیات اجرایی ستاد دیداری با قربان بهزادیان نژاد، رئیس ستاد موسوی داشته باشد. گفتم که شرمنده، تا حالا در کمتر از یک هفته، دوبار آمدم و رفتم. این یک هفته که تمام شود، بقیه اش را دیگر تهران هستم.

سعید هم گفت که اگر اینطور باشد شاید بتوانند قرار را تغییر دهند و برای شنبه بگذارند که من هم باشم. باید با شهاب هم هماهنگ کند. در مورد بیانیه میرحسین برای ستاد 88 و موج سوم هم گفت و اینکه ستاد موسوی خواسته است که اگر نظری داریم بگوییم. گفتم که فکر می کنم و اگر چیزی به ذهنم رسید خبرت می کنم.

در مورد ستاد بوشهر که از کروبی حمایت کرده بود پرسیدم. گفت که رئیس ستاد جواب نمی دهد و خیلی از انصراف خاتمی دلخور هستند.

عطا تهرانچی، دودره باز ترین عضو ستاد 88، خاطراتم که تکمیل تر بشه دلیلش هم معلوم تر می شه

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s