خاطرات روزانه، 22 فروردین 88: بلاتکلیفی ستاد تهران

منتشرشده: 10 آوریل 2012 در Uncategorized

شنبه 88.01.22

تا ظهر خوابیدم، این یکی دو روز همه اش نصفه و نیمه خوابیده بودم. سر کلاس صبح هم نرفتم. هنوز هم کمی در کلیه ام احساس درد می کنم، اما کمتر شده است. بعد از ظهر رفتم دانشگاه برای اینکه روی پروژه Change Managemnt کار کنم. مهدی شهسوار تماس گرفت برای سایت. با پریدل صحبت کردم که دامین سایت را به او بدهد و برای هاست هم کارهای لازم را انجام دهد. به اشکان اشعریون زنگ زدم برای سفر با میرحسین که عکس بگیرد. امین آزاد هم قرار است کارهای فیلمبرداری را انجام دهد. به حمزه غالبی زنگ زدم برای هماهنگی های لازم که اشکان هم بتواند برای این سفر استانی مهندس برود که گفت لیست را قبلن داده اند و امکانش اندک است. امین البته هماهنگ کرده و به عنوان سهمیه کلمه می رود. سعید دیروز به من گفته بود که هماهنگ کرده است. دوباره به امین زنگ زدم تا کلیپ ها را به بچه های استان هایی که می رود حتمن بدهد.

حمید متقی هم تماس گرفت. از بیانیه پرسید که گفتم قرار شده است امیرحسین مهدوی بنویسد. در مورد بازتاب کنگره ستاد هم گفت که خیلی خوب بود و اکثر سایت های خبری، روزنامه ها و خبرگزاری ها حمایت ما از میرحسین را کار کرده اند.

سعید را چند باری زنگ زدم و نتوانستم گیر بیاورم. بعد از ظهر خودش زنگ زد. در مورد امین گفتم که حتمن به بچه های استان ها بگوید با او هماهنگ باشند و کلیپ ها را هم به دست بچه ها بفرستد. سعید گفت که ترتیب این کارها را داده است.

با هم در مورد 4 استانی که به میرحسین موسوی رای نداده بودند هم صحبت کردیم. سعید هم گفت که با آنها صحبت کرده است. بچه های خراسان جنوبی که گفتند به رای اکثریت تمکین می کنند و می مانند و تا روز آخر برای مهندس کار می کنند. در ستاد لرستان و گیلان اما بخشی از بچه ها جدا شده اند و گفته اند که حاضر نیستند برای مهندس کار کنند. در گیلان هم اون جر و بحث هایی که روز کنگره پیش آمد باعث شد که چندتایی دلخور شوند و در نهایت حاضر نشوند کوتاه بیایند. باید یک فکری بکنیم تا جای بچه های خالی پر شود. هرچند اگر بتوانیم با صحبت، موضوع را حل کنیم خیلی خوب است. اما نه من و نه سعید خیلی امیدوار نیستیم. مهمترین مشکل اما، الان شهر تهران است. با وجود آنکه ستاد شهرستان های تهران که مسئولیتش با علی رضا آقاعمو است، انتخابات را برگزار کرد و آنها هم در نهایت به میرحسین رای دادند اما ستاد شهر تهران که مسئولیتش با بابک حقیقی است نتوانست کنگره برگزار کند. بابک هم نمی دانم می خواهد چه کار کند. هم من و هم سعید به این نتیجه رسیدیم که مشکل را در نهایت باید شهاب حل کند. قرار شد سعید با شهاب صحبت کند.

داود روشنی و سجاد سالک

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s