خاطرات روزانه، 21 فروردین 88: کنگره تصمیم گیری ستاد 88 به حمایت از میرحسین رای داد

منتشرشده: 9 آوریل 2012 در Uncategorized

جمعه 88.01.21

صبح با درد کلیه بیدار شدم و رفتم جلسه کنگره ستاد که در ساختمان مجاهدین انقلاب برگزار می شد. اولین کاری که کردم دنبال دکتر روشنی گشتم و گفتم دکتر به دادم برس که کلیه امانم را بریده است. داود یک نگاهی کرد و گفت چیزی نیست. از اینکه دکتر هر دردی را می گویند چیزی نیست اعصابم خورد می شود. ولی داود است دیگر.

در کنگره، کلیپ مراسم ستاد در ساختمان رایزن در قبل از عید و همینطور ترانه مشرقی آزاد اندیش را که در مورد خاتمی است پخش کردیم. یک کپی هم به بچه های استان ها دادیم.

امروز قرار بود بر اساس رای استان ها و همچنین صحبت نماینده آقایان موسوی و کروبی در مورد حمایت از کاندیدای اصلاح طلب تصمیم بگیریم. عباس عبدی از طرف ستاد کروبی و و بهشتی هم از طرف ستاد میرحسین آماده یودند. عبداله رمضان زاده هم به عنوان امین جوانان حضور داشت. سعید هم جلسه را مدیریت می کرد. عبدی خیلی بهتر و منطقی تر از بهشتی صحبت کرد، بهشتی صحبتهایش چندان تعریفی نداشت. یکی از بچه ها صحبتی در مورد سهم خواهی و تکلیف ستاد بعد از انتخابات گفت که به بهشتی برخورد. روح الله شهسوار، رئیس ستاد در خراسان رضوی هم نامه ای در انتقاد از بچه ها «نسیم 88» خواند و به شدت از بی اخلاقی تشکیلاتی آنها انتقاد کرد. روح الله گزارش داد که ستاد «نسیم 88» با بچه های ستاد 88 تماس گرفته و از آنها خواسته بودند که به بچه های «نیسم 88» ملحق شوند. غیر از آنکه اسمشان جعلی است، کارشان هم زشت و ناپسند است.

متن دانلود نامه روح الله شهسوار در انتقاد از ستاد نیستم 88

بعد از صحبت های عبدی، بهشتی و عبداله، جلسه ستاد پشت درهای بسته انجام شد و در نهایت با اینکه بچه ها با صحبت های بهشتی کمی شل شده بودند، ستاد 88 تصمیم گرفت از میرحسین حمایت کند. در مورد محتوای بیانیه ای هم که باید صادر می کردیم، شهاب از همه بچه ها نظرخواهی کرد و کلیات آن که در حمایت از میرحسین و درخواست از کاندیداهای اصلاح طلب برای مدیرت انتخابات بود، به تصویب رسید.

شهاب از من خواست که پیش نویس بیانیه را تهیه کنم و به امیرحسین مهدوی بدهم تا او هم اگر اصلاحی لازم است انجام بدهد و پس از تایید نهایی کند. با توجه به اینکه شب به قشم پرواز داشتم از امیرحسین مهدوی خواستم خودش زحمت نوشتنش را تقبل کند که قبول کرد. بیانیه را یکشنبه به رسانه ها می دهیم تا دوشنبه منتشر شود.

ساعت 2، زهره آشتیانی از ستاد کروبی تماس گرفت و از نتایج کنگره پرسید. هنوز در حال بحث بودیم، اما گفتم که در نهایت از میرحسین حمایت خواهیم کرد. غروب هم زنگ زدم و خبر حمایتمان از میرحسین را به او دادم.

با عباس عبدی برای طرح نظرسنجی که یکی از طرح های انتخاباتی ستاد است هم صحبت کردم. در انتخابات شوراهای سوم که من مسئول طرح نظرسنجی بودم، نمونه ها را از عباس عبدی خریده بودم. در آن انتخابات، دو دور نظرسنجی انجام دادیم و برای هر دور، عبدی 300 هزار تومان درخواست کرده بود. 300 هزار تومان اول را من داده بودم و دومی را هم قرار بود عطریان فر به او بدهد. هرچند امروز که با او صحبت کردم، گفت که عطریان پول او را نداده است.

بعد از جلسه با سعید، شهاب، علی جمشیدی خوزستان و حجت شریفی رفتیم ستاد. حجت برای نفیسه یک نسخه پایان نامه فوق لیسانس من را با عنوان «تحلیل گفتمان انتخابات ریاست جمهوری نهم» می خواست که به او دادم. سی-دی پوستر ستاد، کلیپ ها و لوگوها را هم به سعید دادم تا به بچه های استان ها برساند. یک کلیپ هم از میرحسین هماهنگ کردم که امین آزاد به سعید بدهد تا آن را هم در اختیار بچه های ایلام و خوزستان که میهمان اولین سفر استانی میرحسین هستند قرار دهد.

سعید از قول حمزه غالبی می گفت که بهشتی از جلسه امروز چندان راضی نبوده است. البته بچه ها هم از بهشتی خیلی راضی نبودند. به نظر نمی آید کاری و اجرایی باشد.

شهاب هم از پیام اختصاصی میرحسین خطاب به بچه های 88 و موج سوم خبر داد. پیش نویس آن هم آماده شده است. شهاب در عین حال مقاله ای هم برای اعتماد ملی نوشته بود که برایمان خواند. از همانجا هم فرستاد. ساعت 6 با شهاب به سمت خانه رفتیم. ساعت 8:30 پرواز داشتم به سمت قشم. سوئیچ ماشین را به او دادم که فردا یکی از بچه های را بفرستم از او بگیرد. نیم ساعت بعد اما زنگ زد که او و مهرک می خواهند بروند بیرون و می توانند من را تا فرودگاه برسانند. تشکر کردم و با هم تا فرودگاه رفتیم. مهرک پیشنهاد داست از یک سری عکس های حسن سربخشیان در فیلم ها و کلیپ ها استفاده کنیم، قرار شد از حسن بگیرد و به من بدهد.

هواپیما استثنائن سر موقع پرواز کرد. وقتی رسیدم قشم، به سعید و امین آزاد زنگ زدم و در مورد کلیپ میرحسین پرسیدم و اینکه با هم هماهنگ باشند تا هرچه سریع تر، یک نسخه برای بچه های استان های ایلام و خوزستان بفرستیم. سعید گفت که همدیگر را در سایت کلمه دیده اند و امین قرار شده است که کلیپ اول را که در مورد کاندیداتوری میرحسین در نازی آباد است ظرف یکی، دو روز آیندهد به سعید برساند.

شب آقای شیرازی تماس گرفت، سال نو را تبریک گفت و اینکه قبل از عید هماهنگ کرده بودم برای برگزاری اربعین امام حسین (ع) تشکر کرد.

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s