خاطرات روزانه، 20 فروردین 88(2): نکات سعید نورمحمدی در مورد رای استان های لرستان، خراسان جنوبی و گیلان

منتشرشده: 8 آوریل 2012 در Uncategorized

در مورد کنگره های استانی و اعلام نظر در حمایت از هر یک از دو کاندیدای اصلاح طلب نکاتی را حسین نورمحمدی، رئیس کمیته استان های ستاد به شرح زیر نوشته است:

استان لرستان به «انحلال ستاد 88» رای داد. برداشت من این بود که بچه های این استان به دلیل ویژگی های قومی امکان این که به مهندس موسوی رای بدهند رو نداشتند و از طرفی هم نمی خواستند از کروبی حمایت کنند. به همین دلیل رای به انحلال ستاد دادند تا در رودرربایستی آقای کروبی قرار نگیرند.

استان خراسان جنوبی هم رای به «گزینه دیگر» دادند. سعید فکوری رئیس ستاد با تحلیل خود توانسته بود باقی اعضا رو مجاب کند از یک گزینه سوم مثل «محمدعلی نجفی» و یا «محمدرضا خاتمی» حمایت کنیم. برای همین تنها استانی بودند که رای به گزینه دیگر رای دادند.
در مورد استان گیلان هم کمی بین بچه ها اختلاف و کدورت پیش امد. با توجه به آیین نامه کنگره های استانی تعداد آرای استان زوج شد. در جلسه پر از کشمکش رای دو فراکسیون شکل گرفته به هم نرسید و دقیقا نیمی از ارا به انحلال و نیمی دیگر به مهندس موسوی رای دادند. به همین دلیل هم در نقشه، این استان به دو قسمت تقسیم شده است.دیدگاه‌ها
  1. خراسان جنوبی می‌گوید:

    در مورد خراسان جنوبی، سعید فکوری کسی رو مجاب نکرد. متاسفانه سعید با خودرایی و بدون در نظر گرفتن نظر جمع این رای رو داد. اتفاقا در مورد خراسان جنوبی هم سعید نورمحمدی در جریان مسائل بود و هم روح الله شهسوار. مخصوصا روح الله که حتی یه بار به عنوان ناظر انتخابات به بیرجند رفت ولی متاسفانه همین آقای فکوری با کارشکنی های زیاد و متعدد مانع از برگزاری انتخابات شدند.

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s