«کارل رو» در نقش «برد پیت»: First and Second Rule of Fight Club, Do not Talk about Fight Club

منتشرشده: 6 آوریل 2012 در Uncategorized

بازی تقریبن برای ریک سنتروم تمام شده است. این عنوان مقاله کارل رو، معروف ترین استراتژیست انتخاباتی جمهوری خواهان است که می گوید میت رامنی، کاندیدای نهایی جمهوری خواهان برای رقابت با اوباما خواهد بود. اهمیت کارل رو را در تصمیم گیری های انتخاباتی جمهوری خواهان علیه اوباما می توانید با خواندن این مقاله پولتیکو درک کنید. مقاله ای با عنوان Karl Rove’s Fight Club که در آن از نقش انتخاباتی او در پیروزی جمهوری خواهان در انتخابات کنگره در سال 2010 و همچنین تلاش وی برای جمع آوری پول فقط و فقط برای غلبه بر اوباما می گوید.

کارل رو اگرچه در انتخابات مقدماتی به طور مشخص از هیچ یک از کاندیداهای جمهوری خواه حمایت نکرد، اما سنتوروم و گینگریچ او را متهم می کردند که طرفدار میت رامنی است. اشاره آنها به مقاله های کارل رو در وال استریت ژورنال و همچنین مصاحبه های تلویزیونی اش با فاکس نیوز بود که این هر دو رسانه البته از جمله رسانه های دست راستی در آمریکا به حساب می آید.

هفته گذشته، کارل رو میزبان جلسه ای پشت درهای بسته در واشنگتن بود. جلسه ای که همان Fight Club کارل رو علیه اوباماست و البته با قانون های مشخص و معین، همانگونه که «برد پیت» در فیلم Fight Club تکرار می کند:

The first rule of Fight Club is: You do not talk about Fight Club. The second rule of Fight Club is: You do not talk about Fight Club

شما قرار نیست در مورد مباحث Fight Club با کسی صحبت کنید، این قانون اول و قانون دوم Fight Club است.

کمپین بوش در سال 2000 و 2004 هم با قانون هایی مشابه همین اداره می شد و البته دیوید پلاف، رئیس کمپین انتخاباتی اباما در سال 2008، در کتاب The Audacity to Win که شرح چگونگی کاندیداتوری و پیروزی اوباما در انتخابات سال 2008 است، اشاره می کند که از این قانون های کارل رو در کمپین انتخاباتی اوباما استفاده کرده است.

کارل رو، استراتژیست بوش در کمپین های انتخاباتی اوبود. در عین حال امروز هم خبری منتشر شد که «اد گیلسپی«، یکی دیگر از معروف ترین استراتژیست های جمهوری خواهان و مشاور پیشین بوش هم به عنوان مشاور ارشد «میت رامنی» در رقابت های انتخابات ریاست جمهوری 2012 انتخاب شده است. او قرار است در استراتزی و انتخاب پیام های تبلیغاتی به میت رامنی کمک کند. اد گیلسپی، سابقه حضور در کمپین های مختلف جمهوری خواهان را دارد و رئیس پیشین کمیته مرکزی جمهوری خواهان بود و به همراه کارل رو از جمله موسسین American Crossroad، مهمترین Super PAC جمهوری خواهان در رقابت با اوباماست.

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s