خاطرات روزانه: 17 فروردین 88: واکنش کیهان به حضور مشارکتی ها در ستاد میرحسین

منتشرشده: 4 آوریل 2012 در Uncategorized

2 شنبه 88.01.17

صبح رفتم سر کلاس. ظهر هم کار گروهی داشتیم با بچه ها. سعید شریعتی تماس گرفت و می خواست صحبتی داشته باشیم. گفتم امشب برمی گردم و فردا می توانیم قرار بگذاریم. رسانه های مختلف خبر دیدار ما را با میرحسین پوشش دادند، اما گزارش ما که توسط سجاد سالک تهیه شده بود، در سیستم بوروکراتیک ستاد مانده است. از آنجایی هم که قول دادیم هیچ خبری بدون هماهنگی ستاد منتشر نکنیم، نمی توانیم خبر کامل تری ارائه دهیم. کیهان هم البته خیلی عصبانی است. تیتر زده بود اردوی مشارکت در ستاد میرحسین. لابد برادر حسین انتظار دارد اردوی مشارکت در ستاد احمدی نژاد یا دفتر کیهان تشکیل شود.

با حمید لطفی تماس گرفتم. کلیپ یاور آماده است؛ همتی هم دنبالش بود. گفتم فردا بیاید همدیگر را ببینیم. به امین آزاد زنگ زدم، می خواستم در مورد کلیپ هایی که کار می کند بپرسم. کلیپ خداحافظی با خاتمی آماده است. خاتمی و میرحسین هم چهارشنبه آماده می شود. با شهاب تماس گرفتم. دوباره در مورد کنگره استانی و دیدار با خاتمی برای اعلام حمایت از میرحسین صحبت کردیم. فردا قرار است برود دفتر خاتمی. به روح الله شهسوار هم زنگ زدم. برای ساعت 3 قرار گذاشتیم. با شهاب صحبت کردیم که مسئولیت سایت ستاد مستقیم با بچه های مشهد باشد.

امروز میرحسین موسوی جلسه مطبوعاتی داشت که با استقبال زیادی هم مواجه شد. صحبت های خوبی هم کرد. از نظارت استصوابی انتقاد کرد و در عین حال گفت که بساط گشت های ارشاد را جمع می کند. این هر دو در سئوالات ما از میرحسین مطرح شده بود.

امیر سیدین تماس گرفت. عدنان سپهری با امیر صحبت کرده و خواسته با من صحبتی داشته باشد. سه شنبه را پیشنهاد داده که ما برویم ستاد میرحسین و صحبت کنیم. در مورد خودم قبول نکردم و گفتم شورای مرکزی صحبت کردیم و قرار شده است تا زمان تصمیم گیری نهایی، برنامه ای برای رفتن به ستادهای موسوی یا کروبی نداشته باشیم. اما می توانیم به صورت غیررسمی با هم دیدار داشته باشیم. ولی نه در ستاد میرحسین. به هر حال تا اعلام نتایج کنگره های استانی نمی توانیم با ستاد میرحسین همکاری کنیم. در مورد خودش هم گفتم که تو هم بالاخره عضو ستادی، هرچند خودت باید تصمیم بگیری.

امیر می گفت که فاتح هم با او تماس گرفته و خواسته بود در کمیته اطلاع رسانی ستاد همکاری کند. نظر خودم را تکرار کردم که بهتر است بگوید ما عضو ستاد 88 هستیم و در ساختار 88 کار می کنیم. نمی توانیم تا زمانیکه تکلیفمان مشخص نشده است در کمیته های ستاد میرحسین همکاری مشترک داشته باشیم. امیر هم با من موافق بود و این صحبت را تایید کرد.

شب پرواز داشتم به سمت تهران. دیر وقت رسیدم. حمید لطفی کلیپ یاور را فرستاده بود. دیدم، اما خیلی راضی کننده نبود. ایرادهای ساختاری دارد. در انتخاب ویدئوها هم بی سلیقه گی کرده، هرچند در برخی موارد هم خوب عمل کرده است. به هر حال دست حمید درد نکند. از کلیپ قبلی اش با عنوان «نجات» خیلی خوشم آمده بود.

خبر سرمربی گری مایلی کهن برای تیم ملی هم امروز منتشر شد. فدراسیون بی عرضه فوتبال مجبور شده است هرچه سازمان تربیت بدنی می گوید گوش کند. فدراسیونی پر از آشفتگی و بی عملگی با رئیسی که فقط می خندد. زشته برای فوتبال ما که زمانی رئیس فدراسیون آن صفایی فراهانی و حتی دادکان بود و امروز کفاشیان است.

شب مایلی کهن آمده بود برنامه نود و به مجادله با فردوسی پور می پرداخت. فردوسی پور خیلی باهوش است، اما همین باهوشی کار دستش می دهد. آدم های باهوش زیاد حرف گوش نمی کنند و این در مصاحبه های فردوسی پور از ایرادهای ذاتی اوست. بی خود می پرد وسط صحبت مخاطب و این امر گاهی باعث می شد بحث از موضوع اصلی خودش دور شود. جلوی کسانی هم که هوچی گری می کنند گاهی اوقات کم می آورد. امشب جلوی مایلی کهن خوب صحبت نکرد و سئوالات درستی را مطرح ننمود. به دنبال مچ گیری بود که مایلی کهن هم با زرنگی در می رفت.

ایمان ارجمندی، عضو دفتر تبلیغات ستاد 88

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s