خاطرات روزانه، 14 و 15 فروردین: تهیه فایل نهایی مطالبات ستاد 88 از میرحسین

منتشرشده: 3 آوریل 2012 در Uncategorized

جمعه 88.01.14

از صبح زود رفتم شرکت. کنترل پروژه یک گزارشی از منابع پروژه های اراک به همراه Cash Flow ارائه داده بود. از طراز خواستم تا با واحد مالی و منتقمی هماهنگ کند، یک گزارش تجمیعی شش ماهه از همه پروژه ها به من بدهند.

بازی پرسپولیس و صبا را ساعت 3 دیدم که 2-0 باختیم. پرسپولیس این روزها فقط اعصاب آدم را خورد می کند. فقط مانده از شهرک شهید غفاری هم 14 تا گل بخوریم.

غروب وسایلم را جمع کردم. پرواز داشتم برای به قشم. ساعت 8 پرواز داشتیم. در هواپیما و قبل از پرواز شهاب تماس گرفت تا از جلسه فردا با خاتمی بگوید. قبل از او sms هایی از تاج زاده و کریم تابش هم برای این جلسه داشتم. به شهاب گفتم که نیستم. در مورد دیدار با میرحسین هم گفت که به یکشنبه ساعت 9 صبح موکول شده است. خواست که حتمن حضور داشته باشم، گفتم که قشم هستم، اگر پرواز گیرم آمد حتمن می آیم. بچه ها یک سری اصلاحات در مورد متن مطالبات و برنامه ها داشتند که به شهاب گفتم همه را اعمال کردم. قرار شد گزارش نهایی را تا فردا برای شهاب بفرستم که اگر نتوانستم بیایم متن گزارش را شهاب به بچه ها و میرحسین بدهد.

مهندس الهیاری تماس گرفت. مسئول یکی از قسمت های سازمان گسترش شده است برای پروژه های امکان سنجی. در مورد MC یک طرح نیروگاهی قبل از عید با من صحبت کرده بود. می خواست هر طور شده اول هفته همدیگر را ببینیم. گفتم که من تا دوشنبه نیستم. بگذارد برای سه شنبه و ترجیحن صبح. می خواهد یک شرکت به صورت Joint Venture تاسیس کنیم.

غروب حسین اکبری را هم دیدم. با هم رفتیم مرغ سوخاری خوردیم. کمی هم راجع به سینما و سیاست صحبت کردیم. گفت که قصد دارد یک نشریه تخصصی هواپیمایی تولید کند. ایده جالبی است. مثل اینکه نشریه تخصصی در حوزه حمل و نقل هوایی هم نداریم. بعد هم رفتم فرودگاه مهرآباد و شب رسیدم قشم. هوا بد نبود.

شنبه 88.01.15

صبح رفتم آژانس هواپیمایی و توانستم برای تهران بلیت گیر بیاورم. امشب دوباره بر می گردم تهران. بعد هم رفتم سر کلاس. این Course ما در مورد Cahnge Management است و استاد خوبی هم داریم. هرچند کارها فشرده است. دو پروژه کوچک باید به صورت گروهی تحویل بدهیم و یک پروژه فردی. پروژه اصلی گروه را هم باید ظرف 4 روز بعد از اتمام کلاس ارائه دهیم.

بعد از کلاس متنی را که باید برای جلسه فردا با میرحسین آماده کنیم نهایی کردم. با شهاب تماس گرفتم و گفتم شب که تهران بروم خودم چند نسخه کپی می گیرم و فردا صبح قرار می گذاریم که بچه ها هم یک نسخه متن را داشته باشند برای ارائه گزارش به میرحسین. این گزارش شامل بیان مطالبتمان از میرحسین و رئوس برنامه های مورد توجه برای انتخابات ریاست جمهوری امسال است. ساعت 8 پرواز داشتم و 11 رسیدم تهران. تا ساعت 1:30 نیمه شب هم فایل را نهایی کردم.

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s