خاطرات روزانه، 11 و 12 و 13 فروردین: احتمال کاندیداتوری عبداله نوری با حمایت عطریان فر و نیلی

منتشرشده: 2 آوریل 2012 در Uncategorized

علی جمشیدی، ستاد 88 خوزستان

3 شنبه 88.01.11

صبح شرکت بودم. مطابق معمول کارهای عقب مانده ام کم نیستند. امسال هم که سال انتخابات است و اساسن وقت نمی کنم به کارهایم در اینجا برسم. حالاکه البته هنوز عید تمام نشده، بعد از 13 که دیگه فرصت ندارم سرم را بخوارانم. مدیر مالی مان متنی در مورد طرح طبقه بندی مشاغل، قبل از عید به من داده بود. کمی روی آن کار کردم. در برخی پروژه ها این روزها، کارفرماها طرح طبقه بندی مشاغل را هم به عنوان مدرکی برای ارزیابی می خواهند.
شهاب تماس گرفت. گفت که عبداله نوری هم می خواهد کاندیدا شود، عطریان فر و نیلی هم کمکش می کنند. پیشنهاد داد با او هم دیدار کنیم. مخالفت بودم. گفتم که ما در نهایت از میرحسین حمایت خواهیم کرد؛ حتی دیدار ما با کروبی هم فرمالتیه است، چون احتمالن ستادهای استانی از میرحسین حمایت خواهند کرد، مگر آنکه اتفاق ویژه ای رخ دهد. به همین دلیل حمایت از عبداله نوری که دیگر توجیهی ندارد. نه اینکه عبداله نوری خوب نیست؛ بلکه اولن رد صلاحیت می شود، دوم هم ما که نمی توانیم مرتب کاندیدا تغییر دهیم. اما در نهایت گفتم که هر تصمیمی او بگیرد من تابع خواهم بود. اگر صلاح می داند پیش عبداله نوری هم برویم، به من بگوید که باید چه کار کنم.

سازمان امروز برای حمایت از میرحسین تصمیم می گیرد. در نهایت هم از او حمایت خواهد کرد. خبرش را هم حمید متقی بهم داد.

شب روی انتخابات کار می کردم و جزوه تبلیغاتی مان، یک فرمت اولیه CPM برنامه های تبلیغاتی مان را درآوردم. البته باید خیلی روی آن کار کنم.

قبل از خواب هم کمی مثنوی مولوی خواندم. تفسیر «بشنو ازنی» واقعن زیباست. هروقت دلم می گیرد آنرا می خوانم.

4 شنبه 88.01.12

حمایت سازمان ]مجاهدین انقلاب[ از میرحسین نهایی شد. خبرش را دیروز حمید متقی بهم داد. اما امروز رسماً اعلام شد. هرچند سایت های جناح امروز تمامً راست سعی داشتند این خبر را با اعتراض اعضای سازمان مجاهدین به میرحسین منتشر کنند.

رضا کیوانی یک مطلبی در سایت خرداد نوشته است: مانیفست کاندیداتوری عبداله نوری با معاونت اولی عارف و رضایت مشارکت. هرچه فکر می کنم کمتر می فهمم که این چه ذهنیت داغانی است که از توی آن، این مطلب بیرون می آید. حالا خرداد سایت نزدیک به نوری هست که خب باشد، چرا این قدر اما از مرحله پرت هستند. رویا که نمی بافند. به قول امیرحسین مهدوی کار عبداله نوری که به {…} بیفتد، همین می شود دیگر.

قسمت اول و دوم فیلم چه گوارا را دیدم. جالب بود؛ داستان زندگی یک انقلابی که دنیایی هنوز طرفدار دارد. قسمت دوم آن اما تعریفی نداشت.

امین آزاد آمد. فایل فیلم های خاتمی را به او دادم. کمی در مورد کلیپ ها صحبت کردیم. کلیپ خاتمی تا یکشنبه آمده می شود و کلیپ خاتمی و میرحسین هم چهارشنبه هفته دیگر آماده است. از حمایت ستاد از میرحسین پرسید و اینکه مبادا یک موقع طرف عبداله نوری برویم. این از همان نتایج دیدار قبل از عید ما با عبداله نوری و خبر دروغ سایت خرداد است. امین به دیدار نوروزی میرحسین رفته و فیلم هم گرفته بود. بچه های ستاد 88 اما قرار شده بود که در اینگونه موارد مراعات کنیم و قبل از دیدار رسمی ستاد با هر یک از دو کاندیدای اصلاح طلب، نه به دیدار میرحسین برویم و نه کروبی. حتی برای دیدارهای نوروزی.

امین می گفت که آنجا از او خواسته اند تا واسطه دیدار بچه های میرحسین با ستاد 88 باشد. دستورالعمل ستاد 88 را گفتم که قرار است با میرحسین تا قبل از 20 فروردین دیدار کنیم و بعد هم منتظر نتایج کنگره های استانی باشیم. تاکید داشت که حتمن باید از میرحسین حمایت کنیم. گفتم که پیش بینی من هم در نهایت حمایت از میرحسین است.

5 شنبه 88.01.13

امروز سیزده به در بود و روز تولد من. یک مقدار روی برنامه زمان بندی فعالیت های ستاد کار کردم. شب اما فقط با خودم بودم به دلایلی کاملن شخصی. رفتم بام تهران.

ارغوان تماس گرفت که بروم خانه شان. گفتم که نمی توانم ]و چه قدر اشتباه کردم که برای آخرین بار هم او را ندیدم[.

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s