خاطرات روزانه، پنج شنبه 87/12/22: همایش تشکیلاتی ستاد 88

منتشرشده: 22 مارس 2012 در Uncategorized

پنج شنبه 87.12.22

از ساعت 7 رفتم رایزن. کارهای مقدماتی همایش امروز را آماده کردم. علی رغم ایراداتی در پخش کلیپ ها، خوب برگزار شد. هرچند بچه ها نسبت به طراحی صحنه ایراداتی داشتند. عارف، امین زاده، مرعشی و رضا خاتمی صحبت کردند. صحبت های آقا رضا خیلی خوب بود. مرعشی هم تیکه هایی به احمدی نژاد پراند. طلوعی از بچه های موج سوم و من و شهاب هم از طرف 88 صحبت کردیم. تعدادی بچه ها روی اجرای مونولوگ ها هم مشکل داشتند. رمضان زاده را هنگام خروج دیدم. از یکی از مونولوگ ها تعریف کرد که توسط باران اجرا شد. می خواست بداند که آیا همه معنای آن را فهمیده اند یا نه. خندیدم و گفتم که در هر صورت مستقیم نگفتیم. بحث خواندن یا نخواندن پیام خاتمی هم جدی بود. بچه ها بعد از آنکه برای کاندیداتوری دچار تردید شد و به همایش ما نیامد کمی دلخور هستند. حتی بچه های استان ها چندتایی گفته بودند که بدون خاتمی آنها هم نیستند. بعد از بحث های دیروز در این رابطه، خانیکی کمی با من و شهاب صحبت کرد. او گله های بچه ها را قبول داشت اما با توجه به شرایط می گفت که ما باید این پیام را بخوانیم. بالاخره هم امین زاده پیام را قرائت کرد.

شهاب کمی از گلایه ها بچه های تهران از بابک گفت و خواست که با او صحبت کنم برای اصلاح رفتارش. بچه های ستاد تهران تهران غیرمستقیم گفته اند که با او به مشکل بر می خورند. خبرش را هم حجت شریفی و هم ایمان ارجمندی و ساجده به شهاب رسانده اند. ایمان که قبلن به من هم گفته بود باید یک فکری بکنیم. رفتار بابک کمی کارگزارانی است و این توی کت بچه هایی که می خواهند کار گل کنند نمی رود. اما به هر حال بابک مخش کار می کند و خوش فکر است، اما با همه تیپی نمی سازد. امروز نزدیک بود با حامد طیبی، خبرنگار اعتماد درگیر شود. عکاسان را هم راه نمی داد برای عکس گرفتن.

کلیپ ها امروز مشکل ما بود. دو تا از کلیپ ها، یکی سفرهای استانی و دیگری در مورد ادعاهای احمدی نژاد علیه خاتمی را نمایش ندادیم. با اینکه بچه ها، اشکان و حمید خیلی روی آنها کار کرده بودند. کلیپ ترانه یاور هم آماده نشد. طراحی صحنه ما خیلی خوب بود اما چون نور خوبی نداشتیم برای پخش کلیپ ها به مشکل برخوردیم.

جلسه بهزاد و تاج زاده خیلی خوب بود. تاج زاده در مورد احتمال حضور مهندس موسوی هم صحبت کرد و اینکه به هر حال در دنیای سیاست برای ما باید همه چیز محتمل باشد. صحبت بهزاد هم در مورد صیانت از آرا بود.

کارگاه تبلیغات روستایی را علی خیلی خوب برگزار کرد. اما شبکه های اجتماعی، فیس بوک و یاهو 360 نصفه و نیمه انجام شد. باید همان برنامه قبلی شبکه ای را پیاده کنیم برای انتشار اخبار.

بچه ها از بنرها می خواستند. یک استند به بچه های جنوب دادیم. همه از طرح های گرافیکی راضی بودند. دست لیلا درد نکند. تاکید من را در مورد رنگ هم در نظر گرفته بود. هرچند نمی توانستیم سفید کار کنیم چون رنگ نداشت. بیشتر سبز کار کرده بود.

بچه ها اما نسبت به کار آروند ایراداتی داشتند. اما من همه مسئولیت ها را به عهده گرفتم. مشکل فقط من بودم که باید یک روز زودتر تمرین می کردیم. برنامه دیر شروع شد و برنامه مان کمی با تاخیر مواجه شد. صحبت های بیشتر از موعد سخنرانان هم مزید علت شد. یک کلیپ و یک مونولوگ را حذف کردیم.

امروز از زهرا اشراقی هم تقدیر کردیم. همیشه یاور جوانان ستاد بود. خیلی خوشحال شد و sms تشکر فرستاد. من هم جواب دادم که بچه ها او و آقا رضا را از صمیم قلب دوست دارند.

بعد از جلسه رفتم خانه. بعد از دو روز بی خوابی از ساعت 7 خوابیدم.

دیدگاه‌ها
  1. […] به صورت کامل از کاندیداتوری اعلام انصراف نکرده بود. گزارش همایش را بخوانید و عکس هایی قبل و بعد از مراسم را هم ببینید […]

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s