خاطرات روزانه، 4شنبه 21 اسفند 87: خاتمی عصبانی است

منتشرشده: 21 مارس 2012 در Uncategorized

4 شنبه 87.12.21

شب تا صبح دفتر آرژانتین بودم. سه، چهار ساعتی هم بیشتر نخوابیدم. آن هم روی مبل. شهاب تماس گرفت که چرا هنوز نرفته ام سه راه یاسر دفتر خاتمی. گفتم خودم را می رسانم. داشتم آماده می شدم که شهاب دوباره زنگ زد. گفت خاتمی امروز خیلی عصبانی است. حسابی از خجالت عموزاده خلیلی و ابطحی که برای برنامه ستاد 88 به او رو آورده بودند هم درآمده است. امین زاده هم هرچه گفته قانع نشده است. کسی دیگر جرات ندارد برود داخل اتاق. هر کی رفته بالاخره از ترکش عصبانیت خاتمی درنیامده است. بهش گفتم عین خودته. چهارشنبه است دیگه و جفتتون هم سید هستید.

غروب جلسه هیات اجرایی داشتیم. خاتمی برای برنامه ما پیام داده است، اما قرار شد که پیام او را نخوانیم. شهاب این تصمیم را به امین زاده گفت و او این کار را نسنجیده خواند. به اعتقاد امین زاده گردهمایی ما به علت زمانی که در آن قرار گرفته ایم خیلی مهم است و اصلاً درست نیست که از این فرصت استفاده نشود.

شب سری به سالن رایزن رایزن زدم. بچه ها خوب کار می کردند. رخشان بنی اعتماد هم آمده بود تا اجرای باران را ببیند. باران، لیلا، داریوش و کاوه اجرا دارند. نصف شب دوباره برگشتم دفتر، تا صبح کار بچه ها کار می کردند. یک ساعت روی می خوابم برد.

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s